GwiazdyJoanna Krupa z córką w basenie. Fanki ostrzegają ją przed publikacją takich zdjęć

Joanna Krupa z córką w basenie. Fanki ostrzegają ją przed publikacją takich zdjęć

Joanna Krupa
Joanna Krupa
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KSA

13.08.2021 11:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Krupa długo marzyła, aby założyć rodzinę i mieć dziecko. Dzisiaj jest szczęśliwą mamą i chętnie dzieli się tym z fanami. Jednak ostatnie zdjęcie modelki z małą Ashą wzbudziło mieszane uczucia.

Joanna Krupa urodziła swoje pierwsze dziecko niecałe dwa lata temu i od razu przyznała, że córeczka jest dla niej całym światem.

"Jest kochanym dzieckiem, bardzo mądra, pozytywna dziewczynka. Miłość mojego życia. [...] Cieszę się, że czekałam troszkę z macierzyństwem, osiągnęłam to, co chciałam, zrobiłam, co chciałam i teraz wiem, że nawet czy byłaby praca, czy nie, to moja córeczka jest najważniejsza" - mówiła kilka miesięcy temu w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Joanna Krupa doskonale wie, jak chce wychować córkę. W rozmowie z portalem parenting.pl powiedziała, na co będzie stawiać. "Na szczerość, by zawsze czuła, że może przyjść do mnie z każdym problemem, by mi ufała i by była moją przyjaciółką. Dokładnie taką relację mam z moją mamą i myślę, że to się sprawdza. Chcę jej pokazać, że pieniądze nie są najważniejsze. Chcę, by na wszystko zapracowała sama, by miała szacunek do pieniędzy, by nauczyła się prawdziwego życia".

Czas z dzieckiem

Krupa dzieli życie między Polskę a Stany Zjednoczone, dlatego gdy tylko nie musi pracować, to poświęca swój czas córce. Na instagramowym profilu modelki regularnie pojawiają się zdjęcia i filmiki pokazujące, jak razem bawią się zabawkami, tańczą, jedzą czy spacerują.

Teraz Joanna Krupa pokazała fanom zdjęcie zrobione podczas zabaw w basenie. Gwiazda programu "Top Model" siedzi zanurzona w wodzie, a obok niej do aparatu uśmiecha się mała Asha.

Fotografia jest wyjątkowo urocza, ale niektóre matki sugerują Joannie Krupie, że nie powinna jej publikować, bo dziewczynka jest naga. "Słodkie zdjęcie, ale uważałabym na niektórych, wstawiając takie zdjęcia", "Nagie dzieci… w sam raz dla pedofili, a potem zdjęcia lądują w darknecie, albo jeszcze lepiej dzieci są porywane" - uczulają komentujące.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (68)
Zobacz także