Trwa ładowanie...
joanna kulig

Joanna Kulig w roli młodej matki. Powiedziała, co z jej karierą

Joanna Kulig w lutym 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Rola Zuli Lichoń w filmie "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego sprawiła, że jej kariera zawodowa zaczęła się rozwijać w ekspresowym tempie. Czy udaje jej się połączyć aktorstwo z obowiązkami rodzinnymi?

Share
Joanna Kulig w roli młodej matki. Powiedziała, co z jej karierą
Źródło: ONS.pl
d4ca35u

Joanna Kulig w lutym 2019 roku została szczęśliwą mamą Jana. Od tego czasu podejmuje decyzje o tym, co w danym momencie jest najważniejsze.

Joanna Kulig o macierzyństwie

Po porodzie Kulig na kilka tygodni zniknęła z życia publicznego. Jednak szybko musiała powrócić na plan. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jak łączy karierę z macierzyństwem. – Kiedyś byłam osobą chaotyczną. Pogodzenie macierzyństwa z pracą zawodową wymaga bardzo dobrej organizacji. Czas jest na wagę złota, ma się go mniej, chce się go wykorzystać dobrze – tłumaczy.

Aktorka wyjaśnia, że początkowo było to dla niej bardzo trudne. Nie mogła w 100 proc. skoncentrować się na pracy na planie, bo myślała o dziecku. Miała wyrzuty sumienia, że nie spędza wszystkich chwil z synem. – Jak kręciłam "The Eddy" w Paryżu, to był to dla mnie trudny projekt. Staram się, jak jestem z dzieckiem, maksymalnie się koncentrować, żeby być na planie. Było to czasami trudne, bo np. śpiewałam i miałam poczucie winy – powiedziała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d4ca35u

Podziel się opinią

Share
d4ca35u
d4ca35u