Trwa ładowanie...
d5dn3ou

Joanna Kulig wybrała matkę chrzestną. Zostanie nią gwiazda polskiego kina

Media rozpisują się na temat ciężarnej 36-letniej aktorki. Jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat na początku przyszłego roku. Z tej okazji wybrała już matkę chrzestną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Przed ciężarną Joanną Kulig trudne decyzje
Przed ciężarną Joanną Kulig trudne decyzje (ONS.pl)
d5dn3ou

O tym, że Joanna Kulig razem z mężem Maciejem Bochniakiem spodziewają się dziecka wiedzą już wszyscy. Teraz na jaw wyszło, kto zostanie matką chrzestną. Jak podaje magazyn "Świat&Ludzie" niedawno w mieszkaniu Agaty Kuleszy świętowały jej 47. urodziny. "Joanna pod wieloma względami uważa Agatę za wyjątkową osobę. Ma do niej pełne zaufanie. Chce poprosić ją, by została matką chrzestną synka" - czytamy w tygodniku wypowiedź zaprzyjaźnionej osoby z aktorkami.

Ta wiadomość nie była oczywista, ponieważ przyjaźń w świecie aktorskim nie jest łatwa. Pomiędzy kobietami jest ponad 11 lat różnicy, ale ostatnio obie grają pierwsze skrzypce w filmach. Panie poznały się na planie filmu "Ida". Następnie ich grę mogliśmy podziwiać we francuskim filmie "Les innocentes" oraz "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego.

Joanna Kulig wyznała: "Zawsze mogę do niej zadzwonić, zapytać o rzeczy aktorskie, ale też takie zwyczajne ludzkie, bo Agata jest dobrym człowiekiem i działa na mnie kojąco". Natomiast Agata Kulesza na temat młodszej koleżanki po fachu powiedziała: "Jestem z niej bardzo dumna, wzbudza we mnie takie emocje, że chce się ją przytulać".

d5dn3ou

Kulesza może służyć Kulig radami, ponieważ jeszcze 21 lat temu sama musiała połączyć życie prywatne z zawodowym. Obecnie Joanna spodziewa się chłopca i ma zacząć zdjęcia do serialu "O mnie się nie martw".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d5dn3ou

Podziel się opinią

Share
d5dn3ou
d5dn3ou