Blisko ludziJoanna Moro w ogniu krytyki. Odpowiada na zarzuty, że zabrała półroczną córkę do sauny

Joanna Moro w ogniu krytyki. Odpowiada na zarzuty, że zabrała półroczną córkę do sauny

Joanna Moro wybrała się do sauny
Joanna Moro wybrała się do sauny
Źródło zdjęć: © East News
Aleksandra Sokołowska
10.06.2020 09:46

Joanna Moro jest mamą trójki dzieci. Na Instagramie z chęcią pokazuje uroki macierzyństwa i to, jak spędza czas ze swoimi pociechami. Niedawno wybrała się do sauny. Zamieściła zdjęcie, na którym pozuje z córką na rękach. Ale fanom się to nie spodobało.

Joanna Moro w styczniu po raz trzeci została mamą. W mediach społecznościowych chętnie pokazuje swoje codzienne życie. Jest aktywną mamą, co nieraz udowodniła swoim fanom. Niektórzy pamiętają, jak będąc w zaawansowanej ciąży, aktorka wybrała się morsować. Wtedy też internauci negatywnie komentowali to zachowanie.

Teraz aktorka zamieściła zdjęcie z sauny. Pozuje na nim w szlafroku, z córeczką na rękach, karmiąc ją. Piękne i naturalne zdjęcia zostały opatrzone komentarzem: "Uwielbiamy rosyjską banię! A wy? Jakie sauny lubicie? Bo choć jestem morsem, to w gruncie rzeczy tak jak każdy uwielbiam ciepełko. A jeszcze jak są wieniki z brzozy czy dębu! I mąż cię tak fajnie 'wychłosta', to już w ogóle bajka. Samo zdrowie".

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Fani aktorki byli zachwyceni sesją zdjęciową w naturalnym wydaniu. Pisali: "To super, że jako osoba rozpoznawalna nie wstydzi się pani KP (karmienie piersią – przyp. red.) i pokazuje, że nie ma nic złego w takiej aktywności w miejscu publicznym". Pojawiły się też negatywne komentarze. Fani mieli wątpliwości, czy półroczne dziecko może przebywać w saunie. Temat podchwyciły serwisy plotkarskie i z niewinnego wypadu do SPA zrobiła się afera.

Joanna Moro w rozmowie z Plejada.pl wytłumaczyła się i od razu ucięła wszystkie spekulacje. – Uspokajam wszystkich, że nie zwariowałam jeszcze i nie zabrałam maluszka do sauny. Dziecko nie było w saunie, to mamusia była w saunie, a zdjęcie jest z poczekalni przed sauną. Rodzina jest duża, więc każdy wymaga opieki, chwilę posiedziałam w saunie, ale wyszłam z niej, żeby nakarmić małą spokojnie na wygodnym leżaczku. Była też fajna balia z wodą i w niej już dziecko się wykąpało, ale było tam 37 stopni, więc temperatura była optymalna dla malucha – powiedziała aktorka.

Źródło artykułu:WP Kobieta