GwiazdyJoanna Moro o ciąży. Mówi, co się zmieniło

Joanna Moro o ciąży. Mówi, co się zmieniło

Joanna Moro o ciąży. Mówi, co się zmieniło
Źródło zdjęć: © ONS.pl
16.09.2019 17:18, aktualizacja: 30.10.2019 20:22

Jeszcze niedawno Joanna Moro zaprzeczała doniesieniom, że spodziewa się dziecka. Dziś jednak chętnie mówi o swojej ciąży. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała nawet, dlaczego początkowo ukrywała radosną nowinę.

Joanna Moro jest w ciąży

Joanna Moro spodziewa się dziecka. W rozmowie z portalem Plejada, aktorka opowiedziała o tym, jak ciąża zmieniła jej życie. Gwiazda znana m.in. z serialu "Anna German" nie zawraca sobie głowy błahostkami.

Joanna Moro o ciąży

"Jestem teraz w ciąży, która powoduje, że patrzy się węziej. Nie widzę tego wszystkiego teraz, jestem szczęśliwa, nic mnie nie rozprasza. To bardzo dobra recepta. Dziś jestem starsza, przejmuję się innymi rzeczami, nie martwię się wszystkim" – zdradziła aktorka.

W wywiadzie Moro odnosi się również do kwestii ukrywania swojej ciąży. Aktorka jakiś czas temu zaprzeczała bowiem doniesieniom, że spodziewa się dziecka.

"Przede wszystkim to jest bardzo osobisty temat. Na początku tego nie widać, teraz trochę nie można tego ukryć. Mówi się, nawet medycznie, że pierwsze trzy miesiące to są miesiące weryfikujące ciążę. Najlepiej wtedy pozostawić to dla siebie" – powiedziała gwiazda.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta