Trwa ładowanie...

Joanna Opozda opublikowała wzruszające zdjęcie. Widać, ile radości daje jej macierzyństwo

Joanna Opozda przetrwała trudny czas i zdaje się z dnia na dzień nabierać sił. Będą jej potrzebne - przed nią długa i, zapewne, trudna walka rozwodowa. Aktorka zamierza wnioskować o rozwód z orzeczeniem o winie swojego partnera, Antka Królikowskiego. Tymczasem cieszy się czasem z Vincentem.

Share
Joanna Opozda pokazała wzruszające zdjęcie z synkiemJoanna Opozda pokazała wzruszające zdjęcie z synkiemŹródło: AKPA, fot: AKPA
d4eiyam

Joanna Opozda świetnie odnajduje się w roli mamy, choć zapewne nie tak wyobrażała sobie macierzyństwo. Antek Królikowski porzucił ciężarną partnerkę dla tajemniczej prawniczki chwilę przed porodem. Aktorka nie ukrywała, że wylała morze łez, ale starała się być silna dla dziecka. Wygląda na to, że najgorszy czas już za nią, a macierzyństwo wynagradza jej wszystkie smutki.

Joanna Opozda dodała wzruszające zdjęcie

Joanna Opozda aktualnie skupia się na opiece nad dzieckiem, pracą i urządzaniem nowego mieszkania. Choć obowiązków ma sporo, stara się cieszyć z tego niezwykłego czasu z dzieckiem. Dzisiaj dodała zdjęcie, na którym pokazuje chwile relaksu z wtulonym w nią Vincentem.

"Miłość. Życzymy cudownej niedzieli " - podpisała zdjęcie.

d4eiyam

Post polubiło ponad 44 tysiące osób, między innymi Ida Nowakowska i Marina Łuczenko-Szczęsna.

"Miłość bezgraniczna i bezwarunkowa. Piękne zdjęcie, piękny uśmiech mówiący wszystko. Tego nie da się opisać słowami" - możemy przeczytać w jednym z komentarzy.

Joanna Opozda będzie walczyć o rozwód z orzeczeniem o winie

Wkrótce małżeństwo Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego przejdzie do historii. Z informacji WP Kobieta wynika, że aktorka wnioskuje o rozwód z orzeczeniami o winie aktora.

"Antek nie poczuwa się do roli ojca, nie partycypuje w wydatkach i spędza z dzieckiem mało czasu. Trudno się z nim dogadać, bo głowę zaprzątają mu inne rzeczy. Dlatego Joasia postanowiła uporządkować swoje sprawy w korzystny dla Vincenta i uczciwy sposób. Nie jest tajemnicą, że to aktor zdecydował się na porzucenie rodziny bez względu na konsekwencje - powiedział nasz informator.

d4eiyam

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy

d4eiyam
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4eiyam
d4eiyam