GwiazdyJoanna Przetakiewicz o reakcji synów na Rinke Rooyensa. "Stworzyliśmy rodzinę"

Joanna Przetakiewicz o reakcji synów na Rinke Rooyensa. "Stworzyliśmy rodzinę"

Joanna Przetakiewicz o reakcji synów na Rinke Rooyensa. "Stworzyliśmy rodzinę"
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz
23.11.2018 08:04, aktualizacja: 23.11.2018 11:16

Joanna Przetakiewicz oficjalnie potwierdziła związek z Rinke Rooyensem. Projektantka opowiedziała, jakie relacje łączą go z jej trzema synami.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz pokazali się razem publicznie. Z tej okazji celebrytka pokazała fanom urocze zdjęcie. Teraz wyjaśnia, co o nowym partnerze sądzą jej dorośli synowie.

W rozmowie z Party.pl Przetakiewicz powiedziała, że synowie bardzo polubili Rooyensa. Potwierdzeniem tego są wspólne obiady w niedziele. – A jak się nam nie udaje, to w jakiś inny dzień tygodnia – stwierdziła. – Wszystkie moje chłopaki się uwielbiają. Stworzyliśmy bardzo nowoczesną, patchoworkową rodzinę, dzisiaj takich współczesnych rodzin jest większość – dodała z uśmiechem projektantka.

Związek Przetakiewicz z Rooyensem jest pierwszą publiczną relacją od czasu jej rozstania z Janem Kulczykiem. Producent telewizyjny spotykał się z kolei z Malwiną Wędzikowską i Katarzyną Wołejnio. Swego czasu Rinke był też mężem Kayah, z którą ma syna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl