Trwa ładowanie...
d16i1ra

Malwina Wędzikowska krytykuje milenialsów. Pomimo, że sama należy do tego pokolenia

"Z podziwem patrzę na milenialsów, które nie osiąga celów za wszelką cenę" - wyznała Wędzikowska. Sama należy do tego pokolenia, ale nie do końca utożsamia się z nim.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Malwina Wędzikowska coraz częściej widywana jest na galach
Malwina Wędzikowska coraz częściej widywana jest na galach Źródło: ONS.pl
d16i1ra

Pokolenie Y, czyli milenialsi to ludzie, którzy urodzili się w latach 80. i 90. Nazywane jest również "pokoleniem Milenium", "następną generacją", "pokoleniem cyfrowym" oraz "pokoleniem klapek i iPodów". W wywiadzie dla miesięcznika Glamour Wędzikowska wyznała: "To pokolenie, które wybiera moment na refleksję, daje sobie czas na zastanowienie się, kim jest, kim chce być i co chce robić. W czasach, kiedy ja zaczynałam, wiedziałam jedno: że każde osiągnięcie musi być okupione ciężką pracą, zarywaniem nocy, pracą na dwóch etatach i równolegle kończeniem studiów dziennych".

Skwitowała, że z podziwem patrzy na to pokolenie, które nie osiąga celów za wszelką cenę. Przyznaje że ona taka nie jest. "Przez 10 lat nie potrafiłam się zatrzymać, było mnie wszędzie pełno, moim paliwem była pasja. Potrzebowałam lat, żeby zrozumieć, że czasem warto wystopować".

Wędzikowska cieszy się, że coraz częściej do głosu dochodzą indywidualiści. "Idealnie by było, gdyby potrzeba bycia oryginalnym nie była modą, pragnieniem aprobaty czy zbieraniem lajków" - przyznała

d16i1ra

W miesięczniku stwierdziła, że jeśli człowiek nie umie dbać o siebie, to nie zadba również o innych. Powołała się na załogę samolotów, która uczona jest, że w trakcie katastrofy najpierw zakładają maski tlenowe sobie, dopiero potem ratują pasażerów. "Traktuję to jako punkt wyjścia" - stwierdziła.

Malwina Wędzikowska ma 37 lat. Jest kostiumografką i projektantką mody. Wędzikowska pracowała przy takich programach, jak: "The Voice of Poland", "Taniec z Gwiazdami" czy "Top Model". Doradzała też w kwestii stylizacji wielu gwiazdom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d16i1ra

Podziel się opinią

Share
d16i1ra
d16i1ra