GwiazdyJoe Jonas pokazał "gorące" zdjęcie Sophie Turner z "Gry o tron"

Joe Jonas pokazał "gorące" zdjęcie Sophie Turner z "Gry o tron"

Joe Jonas pokazał "gorące" zdjęcie Sophie Turner z "Gry o tron"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
03.05.2019 11:37

Gwiazda "Gry o tron" Sophie Turner i muzyk Joe Jonas wzięli potajemny ślub w Las Vegas. Świeżo upieczony mąż opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie żony. Zamieścił przy nim krótki, aczkolwiek wymowny komentarz.

Joe Jonas pochwalił się zdjęciem żony Sophie Turner

Joe Jonas opublikował na Instagramie zdjęcie swojej dopiero co poślubionej żony Sophie Turner, gwiazdy serialu "Gra o tron". Przy zdjęciu zamieścił ikonę płomieni i nazwał swoją ukochaną "gorącą". Choć nie jest autorem zdjęcia, zdaniem fanów opis jednoznacznie opisuje jego uczucie do Turner.

Post został opublikowany w czwartek, jednak zdjęcie prawdopodobnie zostało zrobione dzień wcześniej, niedługo przed tym jak para powiedziała sakramentalne tak. Ma o tym świadczyć kreacja, którą Turner ma na sobie na zdjęciu – tak samo była ubrana podczas na gali Billboard Music Awards, zaledwie kilka godzin przed zawarciem małżeństwa.

Sophie Turner i Joe Jonas wzięli ślub

Sophie Turner i Joe Jonas pobrali się w środę 1 maja. Para pojawiła się wspólnie na gali Billboard Music Awards. Po uroczystości wybrali się do jednej z kaplic w Las Vegas. Ślubu miał im udzielić mężczyzna przebrany za Elvisa Presleya. Choć żadne z nich nie potwierdziło informacji o zawarciu małżeństwa, zrobili to za nich ich znajomi.

Na Instagramie amerykańskiego DJ-a Diplo pojawiły się nagrania z ceremonii. Wśród gości byli pozostali bracia Jonas z żonami Priyanką Choprą i Danielle Jonas.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta