Trwa ładowanie...
d3x93xk
Megafon.pl
Ludzie

Joseph Gordon-Levitt zatańczy z Fraglesami

Joseph Gordon-Levitt zagra główną rolę w filmie "Fraggle Rock", filmowej wersji popularnego serialu stworzonego przez Jima Hensona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joseph Gordon-Levitt zatańczy z Fraglesami
(ONS.pl)
d3x93xk

Joseph Gordon-Levitt zagra główną rolę w filmie "Fraggle Rock", filmowej wersji popularnego serialu stworzonego przez Jima Hensona. Plany realizacji kinowej wersji opowieści o Fraglesach krążyły po Hollywood już od dekady. Wygląda jednak na to, że w końcu nabrały tempa. Gordon-Levitt nie tylko zagra jedną z głównych ról, ale również zajmie się produkcją filmu. W pracy wesprze go Lisa Henson, córka Jane i Jima Hensonów, obecnie szefowa The Jim Henson Company.

Przypomnijmy, że Fraglesy pojawiły się w telewizji w 1983 roku. W pięciu sezonach twórcy opowiedzieli o ich magicznym, podziemnym świecie, do którego wejście znajdowało się pod zlewem w mieszkaniu starego wynalazcy.

- To pierwsze postaci z ekranu, które pokochałem - komentuje Gordon-Levitt. - Bohaterowie Jima Hensona sprawiają, że widzowie śmieją się i śpiewają. To jednocześnie postacie wielowymiarowe, zaskakujące i mądre.

Obecnie Joseph Gordon-Levitt zajęty jest pracą na planie filmu "Snowden" Olivera Stone'a, w którym gra tytułową postać. Aktora będzie można również oglądać w "The Walk" Roberta Zemeckisa.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:
Joseph Gordon-Levitt po ślubie
''Sandman'' w rękach Josepha Gordona-Levitta
Joseph Gordon-Levitt nie cierpi celebrytów

d3x93xk

Podziel się opinią

Share
d3x93xk
d3x93xk