Blisko ludziJulia Dybowska spędza święta w nietypowy sposób. Pokazała zdjęcia

Julia Dybowska spędza święta w nietypowy sposób. Pokazała zdjęcia

Julia Dybowska spędza święta na Malediwach
Julia Dybowska spędza święta na Malediwach
Źródło zdjęć: © Instagram | Julia Dybowska
27.12.2021 14:59

Julia Dybowska wraz z partnerem wybrała się podczas świąt w daleką podróż. Zamiast spędzać ten czas w mroźnej Polsce, obrali niezwykle ciepły kierunek. Fotografie z wypoczynku pojawiły się na Instagramie celebrytki.

Julia Dybowska oraz 61-letni miliarder Robert Tchenguiz w tym roku nie zamierzali marznąć w Boże Narodzenie. Dlatego też na kilka dni udali się w odległe miejsce, gdzie powitało ich słońce oraz przejrzysta woda oraz przyjemne ciepło. Z pewnością jest to miła odmiana i idealne miejsce na reset przed nadchodzącym nowym rokiem.

Julia Dybowska zasypuje social media zdjęciami ze świątecznej podróży

Julia oraz teherański miliarder spakowali swe walizki i wybrali się na Malediwy. W ten, dość nietypowy, sposób postanowili spędzić tegoroczne Boże Narodzenie. Zachwytom nad urokami egzotycznego miejsca nie ma końca. Piękna pogoda, plaże, woda i przyjemne ciepło z pewnością wprawia w świetny nastrój. Nic więc dziwnego, że Dybowska pozwoliła sobie na obszerną relację z wyjazdu. Tym sposobem jej fani od tygodnia mogą wraz z celebrytką podziwiać krajobrazy z palmami na horyzoncie.

Na fotografiach wrzucanych przez Julię nie zobaczymy jednak jej partnera. Dybowska bardzo chroni tę strefę swojego życia. O wspólne zdjęcie z wyjazdu posilił się jednak sam miliarder, podpisując je "fun with the sun". Na ujęciu widzimy uśmiechającą, obejmującą się parę.

Julia Dybowska z partnerem święta spędzili na Malediwach
Julia Dybowska z partnerem święta spędzili na Malediwach © Instagram | roberttchenguiz

Wyraźnie widać, że dwójka spędza razem niezapomniane chwile, pełne relaksu i oderwania od codzienności. Wyjazd w ciepłe kraje najwyraźniej im służy.

Kim jest Julia Dybowska?

Julia Dybowska prężenie działa na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 500 tysięcy obserwatorów. Wiele osób mówi o niej "polska lalka Barbie". Kiedy na jaw wyszło, że spotyka się z o 30 lat starszym biznesmenem, o Julii zrobiło się jeszcze głośniej. Mężczyzna pochodzi z Teheranu, a jego majątek jest obecnie wyceniany na około cztery miliardy złotych. Partner Dybowskiej ma dwoje dzieci.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (93)
Zobacz także