Blisko ludziZamarzył, aby wyglądać jak Ricky Martin. Przeszedł 30 operacji plastycznych

Zamarzył, aby wyglądać jak Ricky Martin. Przeszedł 30 operacji plastycznych

Francisco przed zrzuceniem wagi i operacjami plastycznymi
Francisco przed zrzuceniem wagi i operacjami plastycznymi
Źródło zdjęć: © The Sun, Newsflash
Aleksandra Lewandowska
27.12.2021 14:47

Francisco Mariano Javier Ibanez jest dziś nazywany sobowtórem słynnego muzyka Ricky'ego Martina. Mężczyzna zamarzył, aby upodobnić się do wokalisty, najpierw zrzucając ponad 90 kg, a następnie przechodząc 30 operacji plastycznych, w które zainwestował ponad 44 tys. zł.

Dziś na świecie znajduje się zapewne tysiące bardzo podobnych do siebie osób. Łączą je takie same rysy twarzy, kolor włosów czy znaki szczególne. Niektórych ciężko jest nawet od siebie odróżnić, jak w przypadku Francisco Mariano Javiera Ibaneza, 33-latka z Buenos Aires, któremu od zawsze mówiono, że ma coś w sobie z Ricky'ego Martina. Mężczyzna tym samym postanowił się do niego jeszcze bardziej upodobnić.

Być jak Ricky Martin

Francisco Mariano Javier Ibanez wyznał, że jego pragnienie, aby wyglądać jak Ricky Martin rozpoczęło się w momencie, kiedy coraz więcej osób zwracało uwagę na to, że przypomina słynnego wokalistę.

- Potraktowałem to najpierw jako żart, ale zacząłem wprowadzać pewne zmiany i podobieństwo wzrosło. Patrzyłem na jego zdjęcia i zdałem sobie sprawę, że go lubię. A kiedy coś mi się podoba, idę w to - powiedział Ibanez w rozmowie z "The Sun".

Kilka mniejszych operacji plastycznych zamieniło się w obecne 30, w które 33-letni Argentyńczyk zainwestował ponad 8 tys. funtów (prawie 44 tys. zł). Francisco Mariano Javier Ibanez dziś przyznaje, że jest od nich uzależniony, choć podkreśla, że dopiero teraz rozumie, że "najważniejsze to być sobą, a nie zamieniać się w kogoś innego".

Francisco przed zrzuceniem wagi i operacjami plastycznymi
Francisco przed zrzuceniem wagi i operacjami plastycznymi © The Sun, Newsflash

Proszą go o zdjęcia

Francisco Mariano Javier Ibanez jest w rodzimej Argentynie prawdziwą gwiazdą. Nie ma dnia, aby ktoś go nie zaczepił na ulicy i nie poprosił o autograf. Choć teraz przyznaje, że żałuje swoich wcześniejszych decyzji, stara się żyć dalej z nowym ciałem, którego jeszcze nie zaakceptował. Obecnie, z dala od zainteresowania mediów i blasku fleszy, jest coachem ontologicznym. Porównując jednak jego zdjęcia przed i po, które zostały opublikowane dzięki Newsflash, nie możemy się nadziwić, jaką przeszedł zmianę.

Zamarzył, aby wyglądać jak Ricky Martin
Zamarzył, aby wyglądać jak Ricky Martin © The Sun, Newsflash

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także