Blisko ludziJulia Wieniawa debiutuje w "Tańcu z Gwiazdami". Pokazała, kto ją wspiera

Julia Wieniawa debiutuje w "Tańcu z Gwiazdami". Pokazała, kto ją wspiera

Julia Wieniawa debiutuje w "Tańcu z Gwiazdami". Pokazała, kto ją wspiera
Źródło zdjęć: © ONS
06.03.2020 20:13, aktualizacja: 06.03.2020 21:05

Julia Wieniawa podjęła się kolejnego wyzwania. Młodą gwiazdę będziemy mogli podziwiać już nie tylko w serialach czy filmach, ale również w tanecznym show. Aktorka nie ukrywała, że to dla niej duże wyzwanie i stres. Na swoim InstaStory pokazała, kto wpiera ją w studiu.

Marzec to bardzo intensywny miesiąc dla 21-letniej gwiazdy. Julia Wieniawa była obecna na kilku premierach filmu, pokazie ramówek, a teraz czeka ją start programu "Tańca z Gwiazdami". Ten ostatni projekt kosztował celebrytkę najwięcej poświęceń. Przyznała, że uczestnictwo w nim kosztuje nie tylko wiele wysiłku, ale również stresu.

Julia Wieniawa pokazała, kto wspiera ją za kulisami

W swoich mediach społecznościowych żaliła się obserwatorom, że presja odbija się na jej zdrowiu. Skarżyła się na problemy z cerą czy ze stawami, powiedziała, że przeżyła atak paniki podczas jednej z prób.

W tym czasie młoda gwiazda szczególnie potrzebuje wsparcia od najbliższych, dlatego nie mogło zabraknąć ich podczas pierwszego odcinka programu. Julia Wieniawa na swoim InstaStory pokazała, że w tym szczególnym dniu towarzyszy jej przede wszystkim mama, która jest jej bardzo bliska. Aktorka powtarza, że jest ona nie tylko jej menadżerką ale też najbliższą przyjaciółką.

Obraz
© Instagram

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta