GwiazdyJulia Wieniawa gorzko o Polakach. "Wystarczy zabrać się do roboty"

Julia Wieniawa gorzko o Polakach. "Wystarczy zabrać się do roboty"

Julia Wieniawa wypowiedziała się gorzko o Polakach
Julia Wieniawa wypowiedziała się gorzko o Polakach
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
04.08.2022 08:57, aktualizacja: 04.08.2022 09:39

Pięć minut sławy Julii Wieniawy trwa w najlepsze. Trzeba przyznać, że 23-latka ciężko pracuje na swój sukces, podejmując się coraz to nowych wyzwań muzycznych, aktorskich i biznesowych. Praktykuje wdzięczność za to, co ma. I właśnie tym jej zdaniem różni się od większości rodaków. "W Polsce, niestety, ludzie często są przepełnieni żółcią i zawiścią" – powiedziała w ostatnim wywiadzie.

Julia Wieniawa w ostatnim czasie skupiła się na karierze muzycznej. Wydała swój pierwszy album "Omamy", który zebrał bardzo dobre recenzje. Zadebiutowała również na Orange Warsaw Festival. To był jej pierwszy koncert z wielu zaplanowanych na to lato. Ponadto realizuje projekty aktorskie i rozwija swoją markę z ubraniami sportowymi Lemiss. Prywatnie od dwóch lat związana jest z Nikodemem Rozbickim. 

Dobra passa Julii Wieniawy

"Mam świetną passę zawodową, wspaniałego chłopaka, cudowną mamę, superpsa Bowiego. Niedawno nawet dotknęłam małym paluszkiem mojego american dream, kiedy pojawiłam się na Times Square w związku z moją płytą… Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Ważne, żeby niczego nie zepsuć. (…) Z jednej strony beztroska i spontaniczność przeleciały mi przez palce. Nie mogę już robić rzeczy nieprzemyślanych, bo wszystko odbija się szerokim echem w mediach, ale z drugiej strony nie zamieniłabym mojego życia na inne" – powiedziała w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Viva!". 

Julia Wieniawa twierdzi, że za jej sukcesem w dużej mierze stoi pozytywne podejście do życia, praktykowanie wdzięczności i wyzbycie się negatywnych emocji. Jej zdaniem wielu Polaków nadal nie potrafi żyć w ten sposób.  

Julia Wieniawa gorzko podsumowała Polaków

"Jestem przepełniona wdzięcznością za to, co mam – to mój przepis na sukces, polecam każdemu. Codziennie, kiedy kładę się spać, na głos albo w myślach wymieniam rzeczy, za które jestem wdzięczna. Odkąd wyzbyłam się całkowicie zawiści i negatywnej zazdrości, czuję, że gwiazdy mi sprzyjają. Kiedy smakujesz pozytywną energią, przyciągasz pozytywne rzeczy. A w Polsce, niestety, ludzie często są przepełnieni żółcią i zawiścią" – zauważyła. 

"Przez wiele lat nie mieliśmy nic, a jak ktoś miał, to inni mówili, że wysługiwał się władzy komunistycznej albo kradł. To wciąż tkwi w naszej mentalności, choć przecież dzisiaj mamy nieograniczone możliwości. Każdy może odnieść sukces, wystarczy zabrać się do roboty" – podsumowała Julia Wieniawa w tej samej rozmowie. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.