Trwa ładowanie...
d3nyo7i

Julia Wieniawa przeprosiła medyka. Fani nadal wykłócają się w komentarzach

Po tym jak Julia Wieniawa pokazała rękę po pobraniu krwi i zarzuciła medykowi nieumiejętne wykonanie swojej pracy, wielu internautów zaczęło nalegać, aby przeprosiła medyka. Młoda aktorka odniosła się do akcji, która rozkręciła się w komentarzach pod jej postami, ale sprawa i tak nie ucichła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa w ogniu krytyki
Julia Wieniawa w ogniu krytyki (ONS)
d3nyo7i

Julia Wieniawa przeszła ostatnio test pod kątem wykrycia koronawirusa, który wiązał się z koniecznością pobrania krwi. Aktorka pokazała na swoim instagramowym profilu, jak wygląda jej ręka po kilku dniach i obwiniła medyka za ogromny siniak, który pojawił się na jej przedramieniu.

Julia Wieniawa przeprosiła medyka

"Jestem załamana. Nie mogę ruszać ręką. Czy ktoś z was tak miał? Co robić?" - pisała. Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Wielu z nich wyjaśniało aktorce, co mogło być przyczyną pojawienia się siniaka oraz, że to nie musiała być wcale wina osoby, która pobierała krew Wieniawie. "Siniak często wychodzi dlatego, że pacjent nie uciska gazikiem miejsca pobrania krwi" - argumentowali.

d3nyo7i

Liczba komentujących sprawę rosła z godziny na godzinę, aż w końcu ktoś wymyślił hasztag: #przeprosinydlamedyka, który miał na celu wymuszenie na aktorce przyznania się do błędu. Julia Wieniawa uderzyła się w pierś i przyznała: "niepotrzebnie tak lekceważąco o nim napisałam", jednocześnie dodając, że ręka nadal ją boli.

Wtedy w komentarzach pojawiły się wypowiedzi innych osób twierdzących, że byli w podobnej sytuacji, dlatego rozumieją oburzenie Wieniawy. "Jakie przeprosiny dla medyka? Jak byłam w ciąży i pielęgniarka pobrała mi krew z takich żył, gdzie się ogólnie nie pobiera", "Przeprosiny dla medyka? Serio? To chyba jakaś kpina. Ktoś nieumiejętnie pobiera krew, boli i jeszcze nie można o tym powiedzieć?"- czytamy.

"Wstydzimy się za pijane koleżanki, matki". Sytuacja alkoholiczek w Polsce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3nyo7i

Podziel się opinią

Share
d3nyo7i
d3nyo7i