Blisko ludziJulia Wieniawa śpiewa podczas kwarantanny. Fanka zapytała, czy jest coś, czego nie potrafi

Julia Wieniawa śpiewa podczas kwarantanny. Fanka zapytała, czy jest coś, czego nie potrafi

Julia Wieniawa śpiewa podczas kwarantanny. Fanka zapytała, czy jest coś, czego nie potrafi
Źródło zdjęć: © ONS.pl
26.03.2020 12:34, aktualizacja: 26.03.2020 21:31

Julia Wieniawa śpiewa ze Stefano Terrazzino. Podczas epidemii koronawirusa, zamiast tańca postanowili zaprezentować internautom swój drugi talent.

Julia Wieniawa spędza kwarantannę w domu i nie może kontynuować swoich treningów do "Tańca z Gwiazdami". Aktorka mimo to utrzymuje kontakt ze Stefano Terrazzino, a zamiast tańca postanowili zaprezentować internautom zupełnie inny talent.

Julia Wieniawa zachwyca śpiewem

Julia Wieniawa opublikowała na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym wraz ze Stefano Tarrazino wykonali piosenkę z musicalu "La La Land". Oczywiście wszystko odbyło się w domowym zaciszu, a aktorka i tancerz zaśpiewali na odległość, jednocześnie zachęcając fanów do pozostania w domach.

"Trochę musicalu na dzień dobry. Stefano Terrazzino, skoro nie możemy razem tańczyć, to razem śpiewamy, na odległość" – napisała Julia Wieniawa.

Fani byli oczarowani ich wykonaniem słynnej piosenki, a pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Twój głos jest taki kojący", "Wow, ale masz śliczny głos", "Julia, jak ty pięknie śpiewasz" – pisali fani.

Jedna z internautek zaczęła wątpić, czy istnieje dziedzina, w której aktorka nie ma talentu.

"Julka, czy jest coś, do czego uważasz, że nie masz talentu? Pytam poważnie, rysowanie, gotowanie, cokolwiek?" – zapytała. "Haha, kochana. Nie umiem gotować, ale chce się nauczyć, rysowałam tylko jak byłam dzieckiem i nie gram na żadnym instrumencie, ale kiedyś to zmienię" – odpisała Julia Wieniawa.

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl