GwiazdyJulia Wieniawa zapytana o Barona. Nie chciała potwierdzić związku

Julia Wieniawa zapytana o Barona. Nie chciała potwierdzić związku

Julia Wieniawa zapytana o Barona. Nie chciała potwierdzić związku
Źródło zdjęć: © ONS.pl
31.03.2019 08:49, aktualizacja: 31.03.2019 09:17

Relacja Julii Wieniawy i Aleksandra Barona Milwiwa budzi spore zainteresowanie. Para podzieliła się już kilkoma wspólnymi zdjęciami, ale kiedy padła prośba o potwierdzenie związku, 20-latka odpowiadała enigmatycznie. - Promienieję od stóp do głów, jest super - skwitowała.

Julia Wieniawa nie kryje się już ze swoją bliższą znajomością z Baronem. Mimo że dzieli ich 15 lat różnicy, doskonale się ze sobą dogadują. Najpierw spędzili razem urlop na Wyspach Zielonego Przylądka, potem zmienili klimat na chłodniejszy – wybrali się na narty.

Młodziutka aktorka po powrocie do Warszawy, przyszła na imprezę Sephory. Dziennikarz Jastrząb Post zapytał ją, czy potwierdzi, że jest dziewczyną Barona. – Nic nie potwierdzę – zareagowała z uśmiechem. Zaraz dodała jednak, że chciałaby współpracować z muzykiem, bo to "nawet wskazane".

Wieniawa nie szczędziła Baronowi miłych słów. – Alek jest super muzykiem, bardzo go cenię i jako człowieka i jako muzyka, także jestem otwarta na tego typu współpracę – stwierdziła. Dziennikarz stwierdził, że ostatnie miesiące nie były dla niej łatwe, bo przecież rozstała się z Antkiem Królikowskim. Młodziutka artystka skupia się jednak na tym, jak czuje się teraz. A jest szczęśliwa. – Promienieję od stóp do głów, jest super i to koniec – skwitowała.

Przeczytaj także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl