Trwa ładowanie...
d3bwya6

Justin Bieber przeprasza za żart. Nie spodziewał się takich reakcji

Z okazji prima aprilis, światowej sławy piosenkarz Justin Bieber opublikował na swoim profilu informację, że jego żona Hailey jest w ciąży. Gwiazdor nie przewidział jednak, jak zareagują na to jego fani.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Bieber z żoną na spacerze w Nowym Jorku
Justin Bieber z żoną na spacerze w Nowym Jorku (ONS.pl, Fot: all_ImageB)
d3bwya6

Pierwszego kwietnia Bieber opublikował w serwisie społecznościowych Instagram zdjęcia, które sugerują, że jego żona zaszła w ciążę, a on sam spodziewa się potomka. Choć wiele osób uznało, że z pewnością jest to żart, znaleźli się i tacy, którzy poważnie gratulowali parze dziecka.

Gwiazda została jednak także skrytykowana przez bardzo wiele osób. Bieber znalazł się na celowniku przede wszystkim osób, którzy sami dzieci mieć nie mogą. Z ich perspektywy, jego żart był krzywdzący, niewłaściwy i bardzo nie na miejscu.

d3bwya6

Bieber postanowił odpowiedzieć tym, którzy mogli poczuć się dotknięci jego poczuciem humoru. "Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą czuć się obrażeni, którym nie podobają się żarty" - pisze na swoim profilu piosenkarz.

"Jestem żartownisiem, a to było prima aprilis" - kontynuuje. "Nie chciałem w żaden sposób dotknąć ludzi, którzy nie mogą mieć dzieci. Wiele osób, które znam, nabiera swoich rodziców pierwszego kwietnia, mówiąc, że są w ciąży, bo chcą zobaczyć ich reakcję. Ale i tak chciałbym przeprosić, wziąć na siebie odpowiedzialność i powiedzieć "przepraszam" wszystkim osobom, które mogły poczuć się dotknięte. Nie chciałem tym żartem nikogo skrzywdzić".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3bwya6

Podziel się opinią

Share

d3bwya6

d3bwya6