ycipk-1g9fg2

Justin Bieber przeprasza za żart. Nie spodziewał się takich reakcji

Z okazji prima aprilis, światowej sławy piosenkarz Justin Bieber opublikował na swoim profilu informację, że jego żona Hailey jest w ciąży. Gwiazdor nie przewidział jednak, jak zareagują na to jego fani.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Bieber z żoną na spacerze w Nowym Jorku
Justin Bieber z żoną na spacerze w Nowym Jorku (ONS.pl, Fot: all_ImageB)
ycipk-1g9fg2

Pierwszego kwietnia Bieber opublikował w serwisie społecznościowych Instagram zdjęcia, które sugerują, że jego żona zaszła w ciążę, a on sam spodziewa się potomka. Choć wiele osób uznało, że z pewnością jest to żart, znaleźli się i tacy, którzy poważnie gratulowali parze dziecka.

ycipk-1g9fg2

Gwiazda została jednak także skrytykowana przez bardzo wiele osób. Bieber znalazł się na celowniku przede wszystkim osób, którzy sami dzieci mieć nie mogą. Z ich perspektywy, jego żart był krzywdzący, niewłaściwy i bardzo nie na miejscu.

Bieber postanowił odpowiedzieć tym, którzy mogli poczuć się dotknięci jego poczuciem humoru. "Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą czuć się obrażeni, którym nie podobają się żarty" - pisze na swoim profilu piosenkarz.

"Jestem żartownisiem, a to było prima aprilis" - kontynuuje. "Nie chciałem w żaden sposób dotknąć ludzi, którzy nie mogą mieć dzieci. Wiele osób, które znam, nabiera swoich rodziców pierwszego kwietnia, mówiąc, że są w ciąży, bo chcą zobaczyć ich reakcję. Ale i tak chciałbym przeprosić, wziąć na siebie odpowiedzialność i powiedzieć "przepraszam" wszystkim osobom, które mogły poczuć się dotknięte. Nie chciałem tym żartem nikogo skrzywdzić".

ycipk-1g9fg2

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1g9fg2

ycipk-1g9fg2
ycipk-1g9fg2