"Serce pęka". Justyna Dobrosz-Oracz w żałobie

"Serce pęka". Justyna Dobrosz-Oracz w żałobie

Justyna Dobrosz-Oracz jest w żałobie
Justyna Dobrosz-Oracz jest w żałobie
Źródło zdjęć: © PAP | Radek Pietruszka
02.04.2024 15:06, aktualizacja: 02.04.2024 15:24

Justyna Dobrosz-Oracz podzieliła się z fanami smutną informacją. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dziennikarka TVP Info i korespondentka sejmowa w poruszający sposób pożegnała babcię.

Justyna Dobrosz-Oracz to znana dziennikarka, prezenterka i korespondentka sejmowa, która ma na swoim koncie nie tylko wiele lat doświadczenia w TVP, ale także "Gazecie Wyborczej". W latach 2010-2016 była związana z "Wiadomościami" TVP1, następnie przeniosła się do redakcji "Gazety", gdzie pracowała przez kolejne osiem lat.

Teraz możemy ją oglądać na antenie TVP Info, gdzie niedawno dołączyła do zespołu redakcyjnego. Dziennikarka jest w stałym kontakcie ze swoimi widzami. 2 kwietnia na facebookowym profilu, w kilku krótkich, lecz wzruszających słowach, pożegnała ukochaną babcię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Justyna Dobrosz-Oracz jest w żałobie

Dziennikarka rzadko mówi o swoich bliskich publicznie. Z mężem nie pokazuje się na branżowych imprezach, a w mediach społecznościowych można znaleźć zaledwie kilka ich wspólnych fotografii. W kwestii babci Justyna Dobrosz-Oracz postanowiła jednak zrobić wyjątek. Na Facebooku opublikowała wzruszające pożegnanie.

"Stworzyła dla nas Krainę Wielkiej Szczęśliwości. Wraz z Jej odejściem zatrzasnęły się te drzwi. A mnie jest jakby mniej. Kochana Babciu... serce pęka" - napisała Justyna Dobrosz-Oracz.

Justyna Dobrosz-Oracz ma znanego ojca

Justyna Dobrosz-Oracz ceni sobie prywatność, dlatego też niewiele osób wie, z jakiej rodziny pochodzi. Dziennikarka jest córką Janusza Dobrosza - prawnika, polityka i niegdyś jednego z liderów Ligi Polskich Rodzin. Jej ojciec był posłem na Sejm, a w latach 2006-2007 - wicemarszałkiem.

Ojcem dziennikarki jest były polityk Janusz Dobrosz
Ojcem dziennikarki jest były polityk Janusz Dobrosz© PAP | Bartłomiej Zborowski

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (224)
Zobacz także