Pokazała męża. Nieliczni wiedzą, z kim jest związana

Pokazała męża. Nieliczni wiedzą, z kim jest związana

Justyna Dobrosz-Oracz opublikowała zdjęcie z mężem, Pawłem Oraczem
Justyna Dobrosz-Oracz opublikowała zdjęcie z mężem, Pawłem Oraczem
Źródło zdjęć: © AKPA
11.03.2024 09:24, aktualizacja: 11.03.2024 09:42

Justyna Dobrosz-Oracz nieoczekiwanie opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z mężem, Pawłem Oraczem. Wszystko z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny. "Panowie, błysku w oczach" - napisała pod zdjęciem z ukochanym.

Justyna Dobrosz-Oracz, choć przez lata pracowała dla "Gazety Wyborczej", wraz ze zmianami w Telewizji Polskiej powróciła do TVP. O jej życiu prywatnym wiadomo jednak niewiele. Rzadko kiedy mówi publicznie o mężu. Z Pawłem Oraczem są małżeństwem od 2007 roku.

Justyna Dobrosz-Oracz pokazała męża

Dziennikarka nie pokazuje się z mężem na galach czy eventach. W jej mediach społecznościowych pojawiło się jednak zdjęcie, które wrzuciła z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny, obchodzonego 10 marca. To prywatna fotografia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Panowie, błysku w oczach" - napisała pod zdjęciem z ukochanym na Facebooku, pod którym złożyła życzenia także innym mężczyznom.

Justyna Dobrosz-Oracz o mężu

Początek 2023 roku to jeden z niewielu momentów, kiedy Justyna Dobrosz-Oracz wspomniała publicznie o mężu. Powodem była rozmowa dla "Gazety Wyborczej", w której ujawniła, że otrzymywała i wciąż otrzymuje wiele propozycji, by wejść do polityki. Jak oznajmiła, "interesuje ją tylko jedno stanowisko - prezydentki Polski".

- Mojemu mężowi bardzo się taki pomysł podoba - powiedziała wówczas.

Zapytana, czy jej mąż chciałby zostać "pierwszym dżentelmenem", zmieniła jednak ton.

- Być może tak! Spokojnie, to żart. Ale mało kto tak jak on wie dobrze, że są w zasadzie dwie Justyny. Jedna ta, która biega z mikrofonem po Sejmie, zadaje posłom i ministrom niewygodne pytania, za co zwolennicy PiS-u nazywają ją "czarownicą". A druga wrażliwa i pełna empatii - zdradziła w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Wejście Justyny Dobrosz-Oracz do polityki nie byłoby jednak zbyt dużym zdziwieniem. Dziennikarka jest córką Janusza Dobrosza, polityka i wicemarszałka Sejmu V kadencji.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta