ycipk-4e5y1t

Justyna Schneider to siostra Joanny Kulig. Mówi o porównaniach

Justyna Schneider ostatnio zyskuje popularność. Głównie ze względu na pokrewieństwo z Joanną Kulig. Czasami ma jednak tego dość, bo chce przede wszystkim kojarzyć się z tym, co robi, a nie tym, czyją jest siostrą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Schneider jest młodszą siostrą Joanny Kulig
Justyna Schneider jest młodszą siostrą Joanny Kulig (AKPA)
ycipk-4e5y1t

Justyna Schneider to młodsza siostra Joanny Kulig, która ma teraz swoje 5 minut w Hollywood. Po sukcesie "Zimnej Wojny" jest rozchwytywana, powoli stając się gwiazdą światowego formatu. Justyna od niedawna gra w serialu "Zakochani po uszy". Pytań o Joannę jednak nie uniknie.

– Nie powiedziałabym, że poszłam jej śladem – tłumaczyła Schneider w "Dzień Dobry TVN". Tak naprawdę nazywa się Kulig, ale zmieniła nazwisko na to prababci, by nie być mylona z siostrą. Jak wyjaśniła, to ona pierwsza chciała być aktorką.

– Joanna zawsze chciała śpiewać – wyjaśniła 33-latka, dodając, że obie mają talent muzyczny. Schneider w wieku 12 lat, patrząc na swoją ekspresyjną nauczycielkę języka polskiego, zaczęła zastanawiać się nad inną ścieżką kariery niż tą muzyczną.

ycipk-4e5y1t

Justyna dostała się do szkoły teatralnej za pierwszym razem. Na dużym ekranie zadebiutowała główną rolą w komedii "Los Numeros". Aktualnie promuje produkcję "Zakochani po uszy", ale wielu równie mocno interesuje jej relacja ze sławną siostrą.

– Kocham moją siostrę i jestem z niej piekielnie dumna. Podziwiam ją. Cieszę się. Ale czasem chciałabym nie być ciągle porównywaną do siostry – powiedziała Schneider w "Dzień Dobry TVN".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: 11 pytań o schizofrenię paranoidalną

ycipk-4e5y1t
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4e5y1t

ycipk-4e5y1t
ycipk-4e5y1t