Trwa ładowanie...
justyna żyła

Justyna Żyła zabrała córkę na skoki narciarskie. Dzielnie kibicuje Piotrowi Żyle

Justyna Żyła i Piotr Żyła w zeszłym roku rozwiedli się. Miesiącami prowadzili medialną wojnę i przerzucali się przykrymi słowami na forum publicznym. Mimo to była żona skoczka narciarskiego dba, by córka miała dobre relacje z ojcem.

Share
Justyna Żyła zabrała córkę na skoki narciarskie. Dzielnie kibicuje Piotrowi Żyle
Źródło: ONS.pl
dbggb5l

O napiętej sytuacji między małżonkami dowiedzieliśmy się ponad rok temu. Wówczas Justyna Żyła w swoich mediach społecznościowych opublikowała poruszający wpis, w którym informowała o tym, że znany i lubiany przez Polaków skoczek zostawił ją i dwójkę dzieci. Kobieta zdecydowała się prać brudy publicznie i co chwilę uderzała w męża na Instagramie. Piotr w którymś momencie powiedział "dość".

Justyna Żyła pokazuje jak wygląda życie po rozwodzie

Długo nie trzeba było czekać i małżeństwo spotkało się w sądzie w Bielsku-Białej na sprawie rozwodowej. Pomimo że nie są już razem, to wszystko wskazuje na to, że to koniec głośnego konfliktu między Justyną i Piotrem. Udowadnia to ostanie zdjęcie na jej profilu na Instagramie. Kobieta zabrała córkę na skocznię narciarską im. Adama Małysza, by kibicowała Piotrowi Żyle. Zdjęcie podpisała: "Najwierniejsza fanka".

dbggb5l

Jak widać kobieta stara się, aby zapewnić normalne dzieciństwo córce i dobre relacje z ojcem. Gratulujemy takiej postawy. To świetny przykład dla innych rozwodniczek, bo w końcu najważniejsze jest dobro dziecka.

Justyna i Piotr mają dwoje dzieci: Jakuba i Karolinę. 18 września 2018 odbyła się ich pierwsza sprawa rozwodowa, natomiast w listopadzie para otrzymała rozwód za porozumieniem stron.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Małgorzata Socha

dbggb5l

Podziel się opinią

Share
dbggb5l
dbggb5l