Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
zmarszczki
09-06-2014 15:33

Już 6 mln Polek usunęło zmarszczki! Jak zrobić to w domu? Wywiad z lekarzem

Pod koniec roku wręczono Nagrodę Nobla w zakresie nowego odkrycia komunikacji komórkowej oraz transportu pęcherzykowego nanokomórek. Odkrycie to zrewolucjonizowało rynek dotyczący suplementacji oraz dostarczania substancji aktywnych w głąb komórek poprzez błonę fosfolipidową. Powstały nowe receptury, które rewolucjonizują rynki na całym świecie. Transbłonowe kosmetyki pozwalają uzyskac efekty porównywalne do profesjonalej medycyny estetycznej.

Już 6 mln Polek usunęło zmarszczki! Jak zrobić to w domu? Wywiad z lekarzemŹródło: Materiały prasowe
d4610dx

Pod koniec roku wręczono Nagrodę Nobla w zakresie nowego odkrycia komunikacji komórkowej oraz transportu pęcherzykowego nanokomórek. Odkrycie to zrewolucjonizowało rynek dotyczący suplementacji oraz dostarczania substancji aktywnych w głąb komórek poprzez błonę fosfolipidową. Powstały nowe receptury, które rewolucjonizują rynki na całym świecie. Transbłonowe kosmetyki pozwalają uzyskać efekty porównywalne do profesjonalnej medycyny estetycznej.

Postanowiliśmy zapytać lekarza, czy możliwe jest usunięcie zmarszczek i rewitalizacja skóry w domu.
Z dr nanodermatologii estetycznej, Marią Karkosik-Jenda (53 lata) rozmawiała Ewa Chotomska.

Pani doktor, dlaczego ludzie zaczynają tak bardzo dbać o swoją skórę? Skąd tyle klinik medycyny estetycznej?

W dzisiejszych czasach twarz to wizytówka człowieka. Ludzi fascynują młode, silne i zadbane osoby. Cera, jej stan to oznaka siły, szczęścia i spełnienia. Wielu pacjentów zgłasza się z problemem postępującego procesu starzenia, który rozpoczyna się już po ukończeniu 20. roku życia. W tym czasie drastycznie ubywa kwasu hialuronowego oraz polinukleotydów, a skóra z każdym dniem zaczyna się wysuszać. Każdego dnia ludzie zaczynają przeżywać niepewność społeczną, boją się starości i tego jak będzie wyglądać ich życie. Coraz częściej, niestety, pracodawcy wybierają młodych ludzi, pełnych wigoru i młodzieńczego błysku. Ludzie wraz z upływem lat, przestają spontanicznie się śmiać, przestają wychodzić do ludzi. Wielokrotnie dostajemy informacje, że życie pacjentów się zmienia, gdy zadbają o swoją twarz, czyniąc skórę jędrną, z odpowiednim turgorem, pozbawioną szarego kolorytu i zmarszczek.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Posiada Pani dwie kliniki dermatologii estetycznej, bagaż doświadczeń, merytoryczną wiedzę i setki klientów. Była Pani konsultantem akcji "Młodość tkwi w szczegółach”. Proszę nam powiedzieć, czy możliwe jest usunięcie zmarszczek w domu?

Przykro mi to stwierdzić, ale ogórki na oczach nie zlikwidują opadających powiek ani nie wypełnią doliny łez, mogą za to podrażnić blaszkę nadnaczyniówkową oraz blaszkę brzeżną przednią tęczówki. Na pewno nie możliwe jest zlikwidowanie zmarszczek popularnymi kremami z drogerii, ponieważ żaden z nich nie przedostaje się poprzez epidermę, gdyż nasza skóra ma za zadanie służyć jako bariera dla środowiska.

d4610dx

Produkty, które polecamy naszym klientom do domowej kuracji w celu likwidacji zmarszczek oraz podniesienia turgoru skóry, muszą zawierać system penetrancji transbłonowej, który umożliwia fuzję komórkową i dostarczenie wybranych substancji aktywnych do mezosfery komórkowej. To bardzo ważna informacja i jedyny sposób likwidacji zmarszczek oraz rewitalizacji skóry.

Czy może Pani wymienić produkty które rzeczywiście działają?

Na pewno mogę polecić ostatnio bardzo popularny na europejskich rynkach czy polskich gwiazd produkt, który wykorzystuje odkrycia za które wręczono Nagrodę Nobla pod koniec 2013 roku, Hialuro Ultra - Transbłonową Mezoterapię Peptydową. Produkt rzeczywiście jest w stanie cofnąć skórę aż o 14 lat!

Nie każdego jednak stać aby zakupić taki system przeciwzmarszczkowy, czy można zatem stosować domowe metody?

Transbłonowa Mezoterapia Peptydowa, o której wspomniałam, na stronie producenta jest w bardzo atrakcyjnej cenie, więc myślę że jest to cena dla każdego. Likwidacja zmarszczek w klinice przy użyciu kwasu hialuronowego bądź iniekcji toksyny botulinowej, oscyluje w kwocie 3000 - 8 000 zł. Dużo dermatologów estetycznych zaleca stopniową kurację rewitalizacji skóry, więc również bardzo często polecamy produkt do domowego stosowania. Proces likwidacji zmarszczek i pobudzenia transkryptazy białkowej produktem Hialuro Ultra rozpoczyna się po 78 godzinach i pełny efekt można zobaczyć po 40 dniach stosowania. Jedno opakowanie wystarcza na cały proces kuracji w aplikacji dobowej.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Czy efekty po domowym usuwaniu zmarszczek długo się utrzymują?

Efekt rzeczywiście jest trwały ze względu na pobudzenie transkryptazy białkowej do produkcji własnego kolagenu oraz wypełnienia komórek kwasem hialuronowym. Skóra traci napięcie od czynników zewnętrznych takich jak solarium, dym tytoniowy stres oksydacyjny. Efekt Hialuro Ultra utrzymuje się na stałe. Produkt polecają największe portale internetowe w Polsce.

d4610dx

Jak ustosunkuje się Pani do stwierdzenia, że w Polsce 9 mln kobiet nie dba o siebie kąpiąc się raz na tydzień?

Myślę, że dane te są zawyżone. Moim zdaniem, każdy dba o swoją skórę a brak profesjonalnych kosmetyków powinien być przyczyną do osobistego wstydu. Zapewne dane te są generowane przez tabloidy, gdyż w naszej klinice setki kobiet sukcesu, biznesmenów likwidują zmarszczki i co druga osoba kupuje wyżej wspomnianą Transbłonową Mezoterapię Peptydową.

Odnośnie produktu Hialuro Ultra, czy może Pani przedstawić schemat działania?

W zestawie jest próżniowy aparat dozujący a sama receptura znajduje się w szklanym zbiorniku. Aplikacja powinna odbywać się raz dziennie na oczyszczoną skórę - najlepiej spirytusem salicylowym, który pozbędzie sebum i tłuszczu ze skóry, aby produkt mógł jeszcze bardziej wnikać w tkankę. Wykorzystując odkrycie transportu mikropęcherzykowego do nanostruktur komórkowych, Hialuro Ultra zaczyna wysyłać impulsy do holienzymów i wszczynać transkryptazę nowych białek oraz nawilżać skórę od środka wypełniając ją kwasem hialuronowym.

Opis całkiem skomplikowany…

Dałaby Pani sobie radę. Hialuro Ultra to rzeczywiście nowość w zakresie transbłonowych kosmetyków i pierwszy taki produkt w Polsce, ale w zestawie jest również szczegółowa instrukcja oprócz dokumentów z certyfikacją skuteczności i świadectwa oryginału produktu.

d4610dx

Czy domowe opisana kuracja przeciwzmarszczkowa nie powoduje podrażnień?

Perforacja błon komórkowych może spowodować delikatne uczucie ciepła, jednak kuracja jest w pełni bezpieczna i stosowana na całym świecie w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej i technologi High Tech. Produkt nie uczula i nie powoduje podrażnień.

Gdzie można kupić wcześniej wspomnianą Transbłonową Mezoterapię Peptydową?

Wiele klinik medycyny estetycznej oferuje produkty. Orginalne Hialuro Ultra można kupić na stronie * producenta.
Jeżeli zależy Państwu na likwidacji zmarszczek, nawilżeniu skóry i przywrócenia jej turgoru oraz napięcia, Hialuro Ultra - to jedyne rozwiązanie -
KLIKNIJ I SPRAWDŹ - WYSYŁKA GRATIS!
*

Rozmawiała Ewa Chotomska

d4610dx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4610dx