Trwa ładowanie...
d25orr7

Już nikt nie pomyli Samuela L. Jacksona z Fishburne'em

Samuel L. Jackson robi wszystko, aby już nikt nigdy nie wziął go za Laurence'a Fishburne'a.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już nikt nie pomyli Samuela L. Jacksona z Fishburne'em
(AFP)
d25orr7

Samuel L. Jackson robi wszystko, aby już nikt nigdy nie wziął go za Laurence'a Fishburne'a. Przypomnijmy, że w lutym tego roku Jackson stracił cierpliwość podczas telewizyjnego wywiadu na żywo, kiedy Sam Rubin z telewizji KTLA już na samym początku rozmowy pomylił go z innym czarnoskórym aktorem, Laurence'em Fishburne'em.
- Nie jestem Laurence'em Fishburne'em - zdenerwował się Jackson. - Nie wyglądamy tak samo!

- Owszem, jesteśmy czarni i sławni, ale niepodobni do siebie. Pracujesz jako reporter od rozrywki i nie widzisz różnicy między mną a Fishburne'em? Ja jestem czarnym gościem od reklamy karty kredytowej i hasła "A co ty masz w portfelu?". Fishburne jest czarnym gościem od reklamy samochodu. Morgan Freeman jest tym drugim czarnym kolesiem od karty kredytowej, ale w reklamie słychać tylko jego głos, więc jego raczej nie pomylisz z Fishburne'em.

Aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień w przyszłości, Samuel L. Jackson kupił sobie koszulkę z napisem "I'm not Laurence Fishburne", w której teraz dumnie paraduje. Ostatnio pokazał się w niej 21 marca, podczas wywiadów promujących film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz".

Wspomniany film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz", w którym Samuel L. Jackson wciela się w postać Nicka Fury, zagości w polskich kinach już 26 marca.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Wściekły Samuel L. Jackson: ''Laurence Fishburne to nie ja!"*

* Jak Samuel L. Jackson walczy z jąkaniem?*

* Morgan Freeman sobą po pracy*

d25orr7

Podziel się opinią

Share
d25orr7
d25orr7