GwiazdyKaczorowska: "Maciek sam decyduje jak się ubiera". Ona woli mężczyzn w golfie

Kaczorowska: "Maciek sam decyduje jak się ubiera". Ona woli mężczyzn w golfie

Kaczorowska: "Maciek sam decyduje jak się ubiera". Ona woli mężczyzn w golfie
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
17.01.2019 08:51, aktualizacja: 20.01.2019 21:20

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela 7 września 2018 roku wzięli ślub. "Tak" powiedzieli sobie w malowniczej i romantycznej Toskanii. Okazuje się, że pomimo iż jest świeżo upieczoną żoną nadal patrzy na mężczyzn, którzy dobrze wyglądają.

Agnieszka Kaczorowska-Pela, dla wielu "Bożenka z Klanu" i jej mąż Maciej spodziewają się dziecka. Długo nie ukrywali tej wiadomości. Na początku Nowego Roku udostępniła post na Instagramie, w którym oświadczyła: "W 2019 dołączy do nas małe Pelątko i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań...Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi".

Aktorka pomimo iż jest świeżo upieczoną żoną, wyznaje, że nadal zwraca uwagę na innych mężczyzn. Zwłaszcza na tych, którzy gustownie ubierają się. "Uwielbiam mężczyzn, którzy dobrze wyglądają, po męsku, czyli nie idą za trendami sieciówkowymi. Uwielbiam, jak mężczyzna jest ubrany w garnitur, koszulę czy golf. Nie zawsze musi to być elegancko, może być trochę casualu w tym, ale żeby to dalej było męskie" - stwierdziła w dzienniku Super Express.

Po czym dodała: "Maciek sam decyduje o tym, jak się ubiera. Pyta mnie o zdanie, czy to dobrze wygląda, czy takie zestawienie jest OK, ale to nie ja mu wybieram garderobę".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta