Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Ludzie

Kanye West i Kim Kardashian po ślubie

Kanye West i Kim Kardashian w końcu się pobrali.
Share
Kanye West i Kim Kardashian po ślubie
Źródło: AFP
d25ke0t

Kanye West i Kim Kardashian w końcu się pobrali. Ślub, o którym mówiło się przez ostatnie tygodnie, odbył się ostatecznie 24 maja we Florencji, dokładnie w XVI-wieczny Belvedere Fort położony w pobliżu słynnych ogrodów Boboli. Według wcześniejszych plotek miał to być Wersal, ale pod Paryżem, dzień wcześniej odbyła się tylko próbna impreza. Ceremonię we Włoszech poprowadził pastor z Miami, Rich Wilkerson Jr.

Siostry panny młodej - Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner - były druhnami. Ojczym, Bruce Jenner, poprowadził Kim do ołtarza, który ozdobiono różami i peoniami sprowadzonymi z Paryża i Belgii.

Amatorskie zdjęcie z uroczystości można zobaczyć tutaj.

d25ke0t

Dla Westa ślub z Kardashian jest pierwszym. Kim ma za sobą już dwa małżeństwa. W 2000 roku poślubiła producenta Damona Thomasa. W 2011 wyszła za gwiazdę NBA Krisa Humphriesa. To drugie małżeństwo przetrwało 72 dni.

36-letni raper i 33-letnia celebrytka zaręczyli się w październiku 2013 roku. Para wychowuje córkę, North West, która urodziła się w czerwcu 2013 roku.

Dorobek Westa zamyka album "Yeezus" z czerwca 2013 roku.

Kim Kardashian zasłynęła za sprawą reality show "U Kardashianów".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Jay-Z i Beyoncé wystąpią na weselu za dwa miliony*

* Kanye West i Kim Kardashian powiedzą sobie "tak" w Wersalu*

* Kim Kardashian i Kanye West biorą ślub we Florencji*

d25ke0t

Podziel się opinią

Share
d25ke0t
d25ke0t