Trwa ładowanie...
d17cyn4

Karolina Korwin Piotrowska pokazała zdjęcie Polańskiego. Została zaatakowana

Karolina Korwin Piotrowska pokazała zdjęcie Romana Polańskiego i Sharon Tate odwiedzających Cannes w 1968 r. Nie spodziewała się komentarzy, że broni pedofila. Dziennikarka odpowiedziała na słowa krytyki w swoim stylu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Korwin Piotrowska odpowiedziała hejterom
Karolina Korwin Piotrowska odpowiedziała hejterom (Instagram.com)
d17cyn4

Karolina Korwin Piotrowska udostępniła komentarze, które zostawili jej internauci pod zdjęciem Romana Polańskiego i Sharon Tate. Tym nie spodobało się, że w ogóle pojawiło się na jej profilu na Instagramie.

Roman Polański i Karolina Korwin Piotrowska

Dziennikarce wyrzucono, że promuje pedofila – w końcu Polański wiele lat temu zgwałcił małoletnią Samanthę Geimer. Z tego powodu ostatecznie opuścił USA, bojąc się niekorzystnego i, jego zdaniem, niesprawiedliwego wyroku sądu. Sprawa ciągnie się za nim do dzisiaj, mimo że Samantha jest już po 50-tce i dawno wybaczyła mu gwałt.

Teraz obrywa się nie tylko polskiemu reżyserowi, ale również Karolinie Korwin Piotrowskiej. "Ja nie do końca rozumiem i pewnie dostanę ban. Pedofili w Kościele katolickim pani napiętnuje, ale Roman Polański jest supcio? Boli mnie taka hipokryzja", "Jest pani jedną z najbardziej zakłamanych dziennikarek. Trąbi pani o złych pedofilach w kościele, ale pedofil Polański jest ok", "Tylko atakując KK zyska się rozgłos i popularność. Wstyd", "Hitler też rozwinął przemysł niemiecki" – czytamy.

d17cyn4

Pedofilia – Roman Polański

Korwin Piotrowska ostro zareagowała. "Hejtujacych mnie za 'hipokryzję' mówię jedno: pocałujcie się centralnie w wasze d... " – pisze.
"Będę ostatnia, która będzie zapalała stosy pod artystami (jak widać nie księżmi, którzy uzurpują sobie prawo do decydowania o naszym zbawieniu), których dzieła nie potrafimy oddzielić od ich życia, bawienie się w moralizatorów i sędziów zostawiam takim, jak wy, wszystkowiedzącym i moralnym, ja nie czuję się na tyle mocna ani bezgrzeszna, by ich sądzić, wiem, ze inni i tak zrobią to za mnie" – dodaje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: #11pytań do pielęgniarki SOR-u

d17cyn4

Podziel się opinią

Share

d17cyn4

d17cyn4