ycipk-33wtpd

Ostatnie zdjęcie Sharon Tate. Kilka godzin później nie żyła

Sharon Tate, druga żona Romana Polańskiego, została zamordowana zaledwie kilka tygodni przed planowaną datą porodu. W sieci krąży jedno z ostatnich zdjęć aktorki, zrobione kilka godzin przed tragedią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sharon Tate z mężem Romanem Polańskim
Sharon Tate z mężem Romanem Polańskim (ONS.pl)
ycipk-33wtpd

Amerykańska aktorka Sharon Tate i Roman Polański pobrali się w 1968 roku. Rok później została zamordowana. Fani gwiazdy nie pozwalają jednak, by o niej zapomniano. W mediach społecznościowych można znaleźć wiele profili poświęconych jej twórczości i życiu prywatnemu.

Na jednym z kont na Instagramie, prowadzonym przez fanów Tate, opublikowano jedno z ostatnich zdjęć zrobionych przed jej tragiczną śmiercią. Jego autorem jest przyjaciel aktorki, Jay Sebring, który zginął tej samej nocy.

Zobacz także: Morgane Polański robi karierę. Córka reżysera wyrosła na piękną kobietę

ycipk-33wtpd

"Mam nadzieję, że moje dziecko będzie najpiękniejszym i najzdrowszym dzieckiem na świecie. I że będzie szczęśliwe. Że będzie szczęśliwym człowiekiem, który dostrzega, rozumie i cieszy się pięknymi rzeczami w życiu" – miała powiedzieć Tate o swoim nienaworodzonym dziecku niedługo przed śmiercią.

Sharon Tate została zamordowana w nocy z 8 na 9 sierpnia 1969 roku przez zwolenników Charles Mansona. Członkowie sekty zabili wszystkich znajdujących się w willi Polańskiego: ciężarną Tate, producenta filmowego Wojciecha Frykowskiego i jego narzeczoną Abigail Folger oraz Jaya Sebringa, stylistę z Hollywood, autora ostatniego zdjęcia.

ycipk-33wtpd

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #11 pytań do dyspozytorów linii wsparcia

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-33wtpd

ycipk-33wtpd
ycipk-33wtpd