Blisko ludziKarolina Szostak opowiedziała o swojej diecie pudełkowej. Gwiazda dzięki niej znów mocno się zmieniła

Karolina Szostak opowiedziała o swojej diecie pudełkowej. Gwiazda dzięki niej znów mocno się zmieniła

Karolina Szostak
Karolina Szostak

30.08.2021 11:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek sportowych. Dodatkowo mocno udziela się w sieci, gdzie ma spore grono fanów. Ostatnio zdradziła, jaką dietę stosuje. Okazuje się, że ma ona zaledwie 600 kalorii.

Na wstępie należy podkreślić, że każda dieta, którą zamierzamy wprowadzić w życie, powinna być skonsultowana z lekarzem. Nie każdy rodzaj odżywiania ma pozytywne działanie na dany organizm.

Karolina Szostak zdecydowała się natomiast na dietę pudełkową o ograniczonej liczbie kalorii. Gwiazda znacząco schudła w trakcie nowego sposobu odżywiania.

Dieta oczyszczająca

Karolina Szostak to polska dziennikarka sportowa, a także prezenterka telewizyjna i reporterka. Od wielu lat jest związana z Polsatem i wyrosła na jedną z kluczowych gwiazd tej stacji. Zasłynęła również swoją spektakularną metamorfozą. Prezenterka na diecie Dąbrowskiej oczyściła swój organizm, pijąc soki warzywno-owocowe i schudła 30 kilogramów.

Co jakiś czas dziennikarka wraca do oczyszczania organizmu. Niedawno pochwaliła się na swoim InstaStory, że przeszła na restrykcyjną dietę pudełkową. Nie jest to zwykła dieta, ale oczyszczająca, opracowana przez specjalistów. Szostak zdradziła, że dobowa dawka nie przekracza 600 kalorii.

Karolina Szostak w białej marynarce

Efekty nowego sposobu odżywiania widać, jak na dłoni. Karolina Szostak pochwaliła się nimi w sieci, publikując swoje zdjęcie na Instagramie. Na zdjęciu ma czarne spodnie i bluzkę oraz białą, dwurzędową marynarkę. Wygląda promiennie.

Fani zwrócili uwagę na to, że mocno schudła. Dali jej również do zrozumienia, że nie powinna więcej tracić na wadze.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)