Trwa ładowanie...

Kasia Bigos - kim jest? Fitness w wielkim mieście i Fire Workout

Kasia Bigos to popularna trenerka fitness, a także instruktorka pole dance. Na swoim blogu nazwanym “Fitness w wielkim mieście” dzieli się z fanami swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu fitnessu i zdrowego żywienia. Kasia Bigos jest także autorką skutecznego programu treningowego “Fire Workout”.

Kasia Bigos - kim jest? Fitness w wielkim mieście i Fire WorkoutŹródło: Instagram.com, fot: Katarzyna Bigos
d4jsnvy
d4jsnvy

Kim jest Kasia Bigos?

W telegraficznym skrócie Kasia Bigos jest dziennikarką, instruktorką fitness i pole dance, mistrzynią Polski i Europy Pole Sport w kategorii duety oraz autorką słynnego już programu treningowego Fireworkout.

Kasia Bigos kształciła się w kierunku dziennikarstwa, politologii oraz Public Relations. Z wykształcenia jest również kosmetyczką. Sport od zawsze był jej pasją, dlatego też została instruktorką fitness i pole dance. Już od kilku lat profesjonalnie zajmuje się fitnessem i zdrowym trybem życia.

Kasia Bigos regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach sportowych, a także dietetycznych. Kasia Bigos współpracuje z dwoma redakcjami internetowymi oraz pisze dla miesięcznika “Shape”. W ciągu swojej kariery nawiązywała również współpracę z TVN Style, TVN Meteo, Active, 4Fun Fit&Dance oraz Eska TV.

Kasia Bigos może się również pochwalić licznymi osiągnięciami sportowymi. W 2015 roku została Mistrzynią Polski i Europy Pole Sport w kategorii duety i w tej samej kategorii otrzymała złoty medal Pole Art Spain. Została również finalistką Pole Art Polska w kategorii solo profesjonalistki i duety.

d4jsnvy

Kasia Bigos na co dzień prowadzi stacjonarnie zajęcia w warszawskiej szkole tańca Free Art Fusion. Można się z nią spotkać również na prowadzonych przez nią na terenie całej Polski warsztatach pole dance. Kasia Bigos spędza również dużo czasu na pisaniu bloga zatytułowanego “Fitness w wielkim mieście”.

Fireworkout, czyli trening fitness Kasi Bigos

Fire Workout to program treningowy, który od podstaw stworzyła i opracowała w 2014 roku Kasia Bigos. Trenerka nadal intensywnie go rozwija we współpracy ze swoim narzeczonym, Andrzejem Bogdałą. W 2016 roku program treningowy Kasi Bigos został doceniony w plebiscycie Glamour jako jeden z najlepszych programów treningowych na terenie Polski.

Trening Fire Workout to bardzo intensywny program, w którym do pracy zaangażowane jest całe ciało. Program Kasi Bigos łączy w sobie ćwiczenia siłowe z ćwiczeniami aerobowymi. Program opiera się na złożonych ćwiczeniach i szybkim, interwałowym tempie.

Podstawą treningu Fire Workout są 6-tygodniowe plany treningowe, które są nastawione na osiągnięcie konkretnego celu. Po paru miesiącach solidnej i regularnej pracy można cieszyć się widocznymi gołym okiem rezultatami. Program treningowy zaprojektowany przez Kasię Bigos poprawia wydolność organizmu, wytrzymałość, prędkość, siłę i kondycję. Dodatkowym bonusem natomiast jest rekordowo szybkie spalanie tkanki tłuszczowej.

Kasia Bigos zaznacza, że stworzony przez nią program treningowy jest zalecany dla każdego, ponieważ poziom trudności ćwiczeń jest dopasowywany do możliwości kondycyjnych ćwiczącego. Program Fire Workout zawiera również ćwiczenia na mięśnie głębokie oraz mobility.

d4jsnvy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jsnvy