GwiazdyKasia Kowalska pochwaliła się dziećmi. Wokalistka nie kryje swojej radości

Kasia Kowalska pochwaliła się dziećmi. Wokalistka nie kryje swojej radości

Kasia Kowalska pochwaliła się zdjęciem dzieci.
Kasia Kowalska pochwaliła się zdjęciem dzieci.
Źródło zdjęć: © AKPA

17.12.2020 11:40, aktual.: 02.03.2022 21:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Kowalska należy do tych gwiazd, które sporadycznie pokazują swoje dzieci w mediach społecznościowych. Czasem jednak robi wyjątek. Jedno z nowszych zdjęć zamieszczonych na instagramowym koncie pokazuje, jak Ola i Ignacy zmienili się przez ostatnie miesiące.

Niedawno Kasia Kowalska podzieliła się dramatyczną wiadomością o ciężkim stanie swojej córki. Później okazało się, że wbrew podejrzeniom, Ola nie cierpiała z powodu koronawirusa. Po wyjściu z londyńskiej placówki dziewczyna zamieściła w sieci zdjęcia odnoszące się do pobytu w szpitalu. Na szczęście złe chwile minęły. Wystarczy spojrzeć na nowe zdjęcie Kasi Kowalskiej.

Szczęście uwiecznione na zdjęciu

Starsza córka wokalistki pochodzi ze związku Kowalskiej z muzykiem greckiego pochodzenia, Kostkiem Yoriadisiem. Ola nie utrzymuje kontaktu z ojcem i bardzo często odpowiada hejterom, że jej mama odgrywa podwójną rolę – matki i ojca. Dziewczyna ma obecnie 23 lata, studiuje i mieszka w Londynie. Z kolei 12-letni Ignacy dzieckiem Kowalskiej i perkusisty Marcina Ułanowskiego.

Córka Kasi Kowalskiej coraz częściej i śmielej wrzuca na Instagram swoje prywatne zdjęcia, na których chwali się swoim dorosłym życiem. Za to najmniej wiadomo o synu wokalistki, 12-letnim Ignacym, który jedynie od czasu do czasu pojawia się u boku mamy przy różnych okazjach.

Na najnowszym zdjęciu Ola i Ignacy pozują ciepło ubrani na stacji metra Kabaty. Niestety nie widać ich twarzy, ponieważ zgodnie z wprowadzonymi zaleceniami, pociechy wokalistki mają zasłonięte usta oraz nosy.

Widać, że rodzeństwo jest zgrane. Ignacy mocno wyrósł - jest niemalże tego wzrostu, co siostra. Kasia Kowalska rodzinne zdjęcie podpisała jedynie trzema hasztagami: "#happykids #piesek #wdzięczność".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także