GwiazdyZadumana Anna Lewandowska. "Dziś chciałabym się skupić na wdzięczności"

Zadumana Anna Lewandowska. "Dziś chciałabym się skupić na wdzięczności"

Anna Lewandowska podzieliła się kolejną refleksją.
Anna Lewandowska podzieliła się kolejną refleksją.
Źródło zdjęć: © AKPA
17.12.2020 10:36, aktualizacja: 02.03.2022 21:47

Kilka dni temu Anna Lewandowska razem ze swoją rodziną pojechała na Podhale. Jak wynika z jej zdjęć i opisów, zdążyła już odwiedzić Paulinę Krupińską, a także przemierzyć górski szlak w towarzystwie starszej córki. Po jednym z intensywniejszych dni Lewandowska postanowiła podzielić się z obserwatorami swoimi spostrzeżeniami i pewną refleksją.

Żona Roberta Lewandowskiego jest aktywa w sieci, dzięki czemu jej obserwatorzy mogą śledzić każdy krok influencerki. Tym razem Lewandowska postanowiła pod jednym ze zdjęć zamieścić wymowny i szczegółowy opis pełen filozoficznych mądrości. O czym wspomniała?

Mądrości Anny Lewandowskiej

Po ostatniej krytyce Lewandowskiej odnośnie nietrafionej okładki "Elle" trenerka postanowiła na pewien czas zaszyć się z rodziną z dala od mediów. Jednak nie byłaby sobą, gdyby nie zdecydowała się na dokładną relację z pobytu w górach. Pod jednym z nowszych postów Lewandowska pokusiła się o bardzo rozbudowany opis dotyczący wdzięczności.

Na zdjęciu widać żonę piłkarza podczas nocnej wycieczki po Podhalu. Odwiedziny w górach pozwoliły trenerce na pogłębioną refleksję. Czytamy pod postem:

"Grudzień to dla mnie czas refleksji i podsumowań. Zawsze o tej porze roku analizuję, co się wydarzyło, czego doświadczyłam i jak to wpłynęło na życie moje i moich bliskich. W tym roku koronawirus zdominował nasz świat, ale dziś nie o tym. Dziś chciałabym się skupić na wdzięczności" - napisała Lewandowska.

W dalszej części wypowiedzi celebrytka skupia się na wyjaśnieniu, czym właściwie jest wdzięczność i przy okazji dodaje, że jest ona trudna do osiągnięcia. Obok kolejnych przykładów tego, w jaki sposób najlepiej okazywać wdzięczność, Lewandowska postanawia podziękować także swoim obserwatorom, których pieszczotliwie nazywa "moją wspaniałą społecznością".

"Dziękuję, że mogę widzieć Wasz rozwój, że dzielicie się ze mną swoją energią i motywacją. Że się nie poddajecie i dbacie o aktywność fizyczną, o zdrową dietę, o motywację. Dziękuję za Wasze wsparcie i wiadomości!" - konkluduje gwiazda.

Górski klimat, któremu uległa Lewandowska niewątpliwie wpłynął na tak rozbudowaną wypowiedź. Pod postem posypały się jak z rękawa komentarze jej fanów, którzy podzielili się z trenerką swoją wdzięcznością. Ujmujące?

Czy lekarze będą strajkować? Prof. Andrzej Matyja mówi o postulatach medyków (WIDEO)

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (9)