Trwa ładowanie...

Kasia Moś wypowiedziała się o sytuacji Britney Spears

"Jestem w 100 proc. za tym, aby odzyskała wolność". Wokalistka Kasia Moś wypowiedziała się ostatnio na temat z Britney Spears i opieki, jaką od 2008 r. sprawuje nad nią ojciec.

Share
Kasia Moś, Britney Spears
Kasia Moś, Britney SpearsŹródło: AKPA, Getty Images
d4hojsj

W "Onet Rano" gościem Beaty Tadli była Kasia Moś. W programie piosenkarka powiedziała, że ma nadzieję, iż po informacjach, które wstrząsnęły opinią publiczną, życie Spears wróci do normy.

Kasia Moś o sytuacji Britney Spears

- Przyglądałam się tej sprawie i myślę, że rozstrzygnie się to na korzyść Britney Spears, myślę, że ta kuratela zostanie ściągnięta, jestem w 100 proc. za tym, aby odzyskała wolność, żeby mogła sama decydować o swoim życiu – powiedziała Moś.

d4hojsj

Piosenkarka została zapytana, czy po tej sprawie ludzie nie będą tak łatwo osądzać innych, jak było to przed laty w przypadku Britney Spears.

- Myślę, że ludzie nie (...) i rzadko kiedy uczą się na swoich błędach, tak mi się wydaje. Ci, którzy tak bardzo lubią wylewać swoje gorzkie żale i niezadowolenie życiowe na innych, dalej będą tak robić. Myślę, że to się nie zmieni, może jedynie będzie to jakaś nauczka dla prasy, aby nie wydawać osądów i przemyśleć to, co się pisze. Bo człowieka można łatwo wynieść na piedestał i sprawić, że będzie się czuł fantastycznie, ale bardzo szybko również można go zniszczyć i to jest w tym bardzo smutne i przerażające - powiedziała piosenkarka.

Kim jest Kasia Moś?

Katarzyna Moś to polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek i aktywistka społeczna. Moś jest finalistką trzeciej edycji programu "Must Be the Music. Tylko muzyka" (2014). Reprezentantowała Polskę utworem "Flashlight" w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2017 roku.

d4hojsj

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Wzrasta liczba prób samobójczych wśród dzieci. Psycholożka: "To efekt lockdownu i izolacji"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4hojsj

Podziel się opinią

Share
d4hojsj
d4hojsj