ModaKasia Tusk w sukience na wiosnę. Blogerka stawia na klasykę

Kasia Tusk w sukience na wiosnę. Blogerka stawia na klasykę

Kasia Tusk w sukience na wiosnę. Blogerka stawia na klasykę
Źródło zdjęć: © ons
aps
30.03.2020 10:51, aktualizacja: 21.01.2021 20:32

Kasia Tusk opublikowała na Instagramie kolejną propozycję sukienki na wiosnę. Tym razem zaprezentowała model klasycznej małej czarnej.

Sukienka na wiosnę popularnej blogerki została wykonana z elastycznej bawełny. Kreacja wykończona jest koronką. Sukienka jest odpowiednia na każdą okazję. W szafie wielu kobiet z pewnością przyda się klasyczna mała czarna.

Sukienka na wiosnę. Wygoda i elegancja

"Tak niedawno to było, a tyle się zmieniło" – napisała Kasia Tusk pod opublikowaną fotografią. Blogerka wspomina sesję, w której wzięła udział, aby promować produkty swojej marki. Na wiosnę zaproponowała model sukienki klasycznej. Bawełniany materiał pozwoli czuć się w niej swobodnie. Wygoda połączona z elegancją. W obecnej sytuacji z pewnością jeszcze minie sporo czasu, zanim Kasia Tusk powróci, jak my wszyscy, do normalnego trybu pracy. Póki co, można planować i wracać pamięcią do dni, w których czuliśmy się szczęśliwi.

Katarzyna Tusk zdecydowanie zachęca obserwatorów do pozostania w domach podczas narodowej kwarantanny. Publikuje zdjęcia i mówi, jak radzi sobie z obecną sytuacją. Ponieważ ma małe dziecko, zadanie jest dodatkowo utrudnione. Choć pojawiają się na jej profilu wpisy, które ukazują tęsknotę za "normalnością", są również informacje, jak się motywować. Z pewnością umilić czas mogą proste i smaczne przepisy na zdrowe przekąski.

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Źródło artykułu:WP Kobieta