GwiazdyKatarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: "Jak patrzeć, to w tym samym kierunku"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: "Jak patrzeć, to w tym samym kierunku"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: "Jak patrzeć, to w tym samym kierunku"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
19.10.2019 14:58, aktualizacja: 19.10.2019 20:24

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przeszli wiele ciężkich chwil, a ich małżeństwo było wiele razy wystawione na próbę. Jednak wygląda na to, że mają to już za sobą. To zdjęcie z wymownym opisem pokazuje, że miłość pary kwitnie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wybrali się ostatnio z dziećmi nad polskie morze. Aktorka udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z urlopu, które zrobił parze ich syn Adam. "Jak patrzeć, to w tym samym kierunku" - napisała pod fotografią, którą oznaczyła hashtagami: "#husbandandwife, #love, #forever, #youandme, #future.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Na odpowiedź fanów Cichopek nie musiała długo czekać. "To prawda, inaczej się nie udaje" - napisała jedna z jej obserwatorek. "Ważne, żeby mieć oparcie w partnerze i poczucie, że cokolwiek się wydarzy, on zawsze będzie przy nas" - dodała inna.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jakiś czas temu musieli zmierzyć się z poważnym kryzysem w małżeństwie. Ich wymarzona 500-metrowa willa miała być azylem dla ich rodziny. Jednak wpędziła ich w spore problemy finansowe, które odbiły się na ich związku. "Jak pojawiły się problemy, Kasia często płakała. W środku mnie gniotło. Opieka nad dziećmi, praca, humory Kasi – to wszystko zaczęło mnie przerastać" – wyznał tancerz w jednym z wywiadów.

Na szczęście dziś problemy pary są przeszłością, a oni są bardziej zakochani niż kiedykolwiek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta