GwiazdyKatarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie załatwili wszystkiego? Chodzi o 4 miliony złotych

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie załatwili wszystkiego? Chodzi o 4 miliony złotych

Jak donosi "Super Express" Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie podzielili jeszcze całego majątku
Jak donosi "Super Express" Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie podzielili jeszcze całego majątku
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
27.08.2022 15:21

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się w czwartek 25 sierpnia. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami mediów para zdecydowała się na rozwód bez orzekania o winie, a wszystko zakończyło się podczas jednej rozprawy. Okazuje się jednak, że para ma przed sobą jeszcze jedną kwestię do podziału.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek oficjalnie zakończyli swoje małżeństwo. Kilka miesięcy temu para zaskoczyła wszystkich oświadczeniem, że po wspólnie spędzonych 17 latach podjęli decyzję o rozstaniu. Zdecydowali się na rozwód bez orzekania o winie, zatem wszystko skończyło się podczas jednej godzinnej rozprawy.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się. Podzielili się opieką nad dziećmi

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się w zgodzie. "Cieszę się, że oboje zgodnie doprowadziliśmy sprawę rozwodową do końca. Dziękuję Marcinowi za 17 wspólnych lat i dwoje wspaniałych dzieci. Życzę mu szczęścia i powodzenia. A ja zaczynam nowy rozdział w życiu. Z radością patrzę w przyszłość. Dziękuję z całego serca mojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie" - skomentowała aktorka i prezenterka "Pytania na śniadanie" w rozmowie z "Super Expressem".

Para sprawnie podzieliła się opieką nad dziećmi, synem Adamem i córką Heleną. Udało się także przeprowadzić podział majątku. Marcin Hakiel został w ich mieszkaniu na Sadybie, z kolei Katarzynie Cichopek przypadło ich mniejsze mieszkanie. Okazuje się jednak, że to nie wszystko.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają do załatwienia jeszcze jedną sprawę. Chodzi o sprzedaż willi

Jak donosi "Super Express", byli małżonkowie mają jeszcze do podziału wartą cztery miliony złotych willę, którą kupili niedługo po ślubie. Według informacji tabloidu Cichopek i Hakiel kupili dom na kredyt we frankach szwajcarskich. Przez wzrost raty sprzedaż jak na razie stała się nieopłacalna, więc eksmałżeństwo wciąż ją wynajmuje. Chce sprzedać dom dopiero w nadchodzącym roku.

"To ostatnia rzecz ze wspólnego majątku, którą wciąż muszą podzielić i współpracować w tej sprawie. Gdyby nie dom, rozmawialiby już tylko o dzieciach" - mówi informator z otoczenia pary.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta