Trwa ładowanie...
d4n1zg2

Katarzyna Figura martwi się o córkę. Teściowa zabiera głos

Katarzyna Figura wciąż walczy o uzyskanie rozwodu z mężem, który miał stosować wobec niej przemoc. Teraz dochodzi nowe zmartwienie: starsza córka chce lecieć na studia do USA. Teściowa wspiera aktorkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Figura nie chce stracić córki
Katarzyna Figura nie chce stracić córki (AKPA)
d4n1zg2

Koko Figura ma 17 lat i najbliższą przyszłość wiąże ze Stanami Zjednoczonymi, ojczyzną swojego ojca Kaia Schoenhalsa. Nie jest tajemnicą, że ten od lat usiłuje odebrać ją i jej siostrę Kaszmir byłej żonie. Aktorce trudno więc sobie wyobrazić wyjazd Koko. Dziewczyna marzy jednak o przeprowadzce na czas studiów. Skończyła amerykańską podstawówkę, zna perfekcyjnie język angielski i ma amerykańskie obywatelstwo. Mama z jednej strony wspiera jej marzenia, z drugiej ponoć boi się, że ją straci.

– Nie wie, co zrobić. Jedynie myśl, że ma po swojej stronie teściową, która mieszka w Ameryce, sprawia, że może zgodzić się na wybór Koko – mówi "Rewii" osoba z otoczenia gwiazdy. Ta nie chce też zaangażowania ze strony Kaia, bo ich córka jest niepełnoletnia i musieliby oboje powiedzieć "tak". – Kasia wolałaby, aby córka pierwszy rok studiów zaliczyła w Polsce i wyjechała do USA, dopiero kiedy będzie pełnoletnia. Wtedy nie musi mieć niczyjej zgody. Co więcej, ojciec, jeśli nie będzie się interesował, nawet nie musi o tym wiedzieć – wyjaśnia gazecie znajomy Figury.

Głos zabiera Dorothy Morton, matka Kaia i babcia Koko, która trzyma od początku stronę synowej. – Chcę jak najwięcej pomagać Kasi i dziewczynkom, które są wspaniałymi, młodymi damami – wyznaje "Rewii". – Będę zadowolona, gdy Koko rozpocznie studia w USA, a ja będę mogła być blisko niej i spełniać jej marzenia. Ich dobro jest dla mnie najważniejsze – dodaje. Wszystko jednak wskazuje na to, że Koko wstrzyma się chwilę z wyjazdem.

d4n1zg2

Zobacz także: #11pytań: W pracy często boi się o życie. W zamian dostaje grosze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4n1zg2

Podziel się opinią

Share

d4n1zg2

d4n1zg2