GwiazdyKatarzyna Figura martwi się o córkę. Teściowa zabiera głos

Katarzyna Figura martwi się o córkę. Teściowa zabiera głos

Katarzyna Figura martwi się o córkę. Teściowa zabiera głos
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz
09.01.2019 07:47, aktualizacja: 09.01.2019 14:26

Katarzyna Figura wciąż walczy o uzyskanie rozwodu z mężem, który miał stosować wobec niej przemoc. Teraz dochodzi nowe zmartwienie: starsza córka chce lecieć na studia do USA. Teściowa wspiera aktorkę.

Koko Figura ma 17 lat i najbliższą przyszłość wiąże ze Stanami Zjednoczonymi, ojczyzną swojego ojca Kaia Schoenhalsa. Nie jest tajemnicą, że ten od lat usiłuje odebrać ją i jej siostrę Kaszmir byłej żonie. Aktorce trudno więc sobie wyobrazić wyjazd Koko. Dziewczyna marzy jednak o przeprowadzce na czas studiów. Skończyła amerykańską podstawówkę, zna perfekcyjnie język angielski i ma amerykańskie obywatelstwo. Mama z jednej strony wspiera jej marzenia, z drugiej ponoć boi się, że ją straci.

– Nie wie, co zrobić. Jedynie myśl, że ma po swojej stronie teściową, która mieszka w Ameryce, sprawia, że może zgodzić się na wybór Koko – mówi "Rewii" osoba z otoczenia gwiazdy. Ta nie chce też zaangażowania ze strony Kaia, bo ich córka jest niepełnoletnia i musieliby oboje powiedzieć "tak". – Kasia wolałaby, aby córka pierwszy rok studiów zaliczyła w Polsce i wyjechała do USA, dopiero kiedy będzie pełnoletnia. Wtedy nie musi mieć niczyjej zgody. Co więcej, ojciec, jeśli nie będzie się interesował, nawet nie musi o tym wiedzieć – wyjaśnia gazecie znajomy Figury.

Głos zabiera Dorothy Morton, matka Kaia i babcia Koko, która trzyma od początku stronę synowej. – Chcę jak najwięcej pomagać Kasi i dziewczynkom, które są wspaniałymi, młodymi damami – wyznaje "Rewii". – Będę zadowolona, gdy Koko rozpocznie studia w USA, a ja będę mogła być blisko niej i spełniać jej marzenia. Ich dobro jest dla mnie najważniejsze – dodaje. Wszystko jednak wskazuje na to, że Koko wstrzyma się chwilę z wyjazdem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl