ycipk-3lfok2

Katarzyna Glinka bez makijażu. Gwiazda "Barw Szczęścia" zachwyca

Katarzyna Glinka udostępniła na swoim koncie na Instagramie naturalne zdjęcie. "Bez makijażu najpiękniej" – komentują internauci. Ciężko się nie zgodzić. Aktorka wygląda rewelacyjnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Glinka ma 42 lata
Katarzyna Glinka ma 42 lata (ONS.pl)
ycipk-3lfok2

Katarzyna Glinka na Instagramie

Katarzyna Glinka ma 42 lata. Aktorka coraz lepiej radzi sobie na Instagramie. Jej profil śledzi obecnie ponad 150 tys. użytkowników. Nic dziwnego. Gwiazda chętnie udostępnia na swoim koncie zarówno zdjęcia z planów zdjęciowych, jak i te bardziej prywatne.

Naturalna Katarzyna Glinka

ycipk-3lfok2

Ostatnio Glinka pokazała internautom zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Trzeba przyznać, że w naturalnej wersji 42-latka prezentuje się znakomicie. Do fotografii aktorka dołączyła zabawny opis.

"Kocham takie dni. Książki, taras, relaks. Miałam pobiegać, jednak z upałem nie wygram. Później pomyślałam, że może rower, ale kiedy wyszłam do ogródka, uznałam że nic dziś nie sprawi mi większej radochy niż odpoczynek z książką" – czytamy.

ycipk-3lfok2

Użytkownicy Instagrama pozytywnie zareagowali na udostępnione zdjęcie. Część z nich nie mogła nawet uwierzyć, że załączona fotografia jest aktualna. "A myślałem, że to fotka z rodzaju "wyzwanie 10 lat". Wolne jednak dobrze robi kobiecie" – napisał jeden z panów. "Bez makijażu najpiękniej" – dodał inny.

"Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3lfok2

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3lfok2

ycipk-3lfok2
ycipk-3lfok2