GwiazdyKatarzyna Glinka na wózku inwalidzkim. Chce w ten sposób uczyć tolerancji

Katarzyna Glinka na wózku inwalidzkim. Chce w ten sposób uczyć tolerancji

Katarzyna Glinka na wózku inwalidzkim. Chce w ten sposób uczyć tolerancji

05.09.2019 15:30, aktual.: 05.09.2019 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Glinka wzięła udział w konferencji prasowej nowego projektu Omeny Mensah. Uwagę wszystkich przykuł fakt, że aktorka pozowała na wózku inwalidzkim.

Katarzyna Glinka na wózku

Katarzyna Glinka rozpoczyna pracę nad spektaklem "Czarno to widzę". Aktorka zaskoczyła wszystkich, ponieważ na konferencji prasowej pojawiła się na wózku inwalidzkim i właśnie tak pozowała przed fotografami. Wywołało to sporą sensację, jednak wszystkich, którzy martwią się zdrowiem aktorki, możemy uspokoić.

Glinka wystąpiła się na wózku inwalidzkim, ponieważ spektakl "Czarno to widzę" ma dotykać tematyki tolerancji. "Większość z nas zna hasło i problem, jednak ręka w górę kto z nas nie ocenia, nie krytykuje lub faktycznie akceptuje to, że jesteśmy różni. Sztuka w zabawny sposób ma pokazać, że inaczej myślimy, ubieramy się, mówimy i to jest ok. W każdym razie daje do myślenia... Zaczynamy pracę" – napisała na swoim koncie na Instagramie aktorka.

Omenaa Mensah – projekt

Na pomysł wyprodukowania takiego projektu wpadła Onema Mansah. Pogodynka i prezenterka, a także założycielką fundacji Omenaa Fundation. Za reżyserie spektaklu "Czarno to widzę" odpowiedzialna jest Ewa Kasprzyk, a koordynatorem artystycznym został Olaf Lubaszenko. Na scenie, oprócz Katarzyny Glinki ,wystąpi także Dorota Stalińska, Patricia Kazadi, Stefano Terrazzino oraz wielu innych aktorów i celebrytów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl (enter) Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (120)