GwiazdyKatarzyna Nosowska o Pawle Kukizie: Niech walczy, życzę mu jak najlepiej

Katarzyna Nosowska o Pawle Kukizie: Niech walczy, życzę mu jak najlepiej

Katarzyna Nosowska o Pawle Kukizie: Niech walczy, życzę mu jak najlepiej
Źródło zdjęć: © AKPA
Katarzyna Gruszczyńska
22.05.2015 10:10, aktualizacja: 22.05.2015 11:24

Katarzyna Nosowska udzieliła wywiadu miesięcznikowi "Zwierciadło". Mówiła o tym, czy cieszy się, że jej kolega po fachu - Paweł Kukiz stanął na barykadach.

Sensacyjny wynik Pawła Kukiza w wyborach prezydenckich (ponad 20 proc. głosów) poruszył również środowisko muzyczne, z którego się wywodzi.

- Poparłem go kiedy miał 2 procent. Obecnie ma 20 procent i jestem w szoku. Mam nadzieję, że zostało w nim choć trochę socjalisty. Brawo Paweł - mówił Maciej Maleńczuk na antenie stacji TVN24. Z kolei Krzysztof Skiba podkreślił, że Kukiz przemówił do młodego pokolenia i określił go mianem trybuna ludu.
A co o jego wejściu do polityki sądzi Katarzyna Nosowska?

Wokalistka zespołu Hey udzieliła wywiadu miesięcznikowi "Zwierciadło". Zdradziła, co sądzi o tym, że jej kolega po fachu stanął na barykadach.

- Polityka to strefa, która, na ile to możliwe, nie zajmuje mojej uwagi. Ale jeśli Paweł Kukiz uważa, że ma coś do powiedzenia, to niech walczy. Wierzę w istnienie osób, które naprawdę chcą zrobić coś dobrego dla innych, bo to jest superpunkt wyjścia dla polityka. Życzę Pawłowi jak najlepiej - powiedziała artystka.

Zdaniem Nosowskiej polityka to "studnia z zatrutą wodą". - Nawet jasny, pozytywny, empatyczny człowiek po dwóch łykach może się zatruć. Dlatego ja sama, jeśli angażuję się w jakieś akcje społeczne, to tylko takie, które nie mogą się stać pożywką dla polityki. Taki jest mój film - przyznała.

Dodajmy, że Nosowska i Kukiz mieli okazję współpracować muzycznie przy okazji projektu muzycznego pt. "Yugoton". Zawierał covery popularnych jugosłowiańskich piosenek z końca lat 70. Artyści wykonali wspólnie utwór pt. "Rzadko widuję cię z dziewczętami".

(kg)/(mtr), WP Kobieta

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także