GwiazdyKatarzyna Skrzynecka otwarcie o instytucji Kościoła. Nie chce ślubu kościelnego

Katarzyna Skrzynecka otwarcie o instytucji Kościoła. Nie chce ślubu kościelnego

Katarzyna Skrzynecka otwarcie o instytucji Kościoła. Nie chce ślubu kościelnego
Źródło zdjęć: © ONS.pl
24.09.2019 09:00

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki niedawno obchodzili 10. rocznicę ślubu cywilnego. Co jakiś czas padają pytania o uroczystość kościelną. Aktorka w końcu zabrała głos na ten temat.

Katarzyna Skrzynecka na razie mówi zdecydowane "nie" ślubowi kościelnemu. "Jesteśmy bardzo szczęśliwym, w pełni spełnionym małżeństwem i póki co, tak pozostaje. Na pewno kiedyś, jeśli zdecydowalibyśmy się na jakieś specjalne błogosławieństwo, będzie to tylko kwestia dla nas takiego osobistego błogosławieństwa, może z udziałem najbliższej rodziny i przyjaciół" - wyjaśniła w rozmowie z Wideportalem.

Aktorka podkreśliła, że dla niej ślub to nie jest, tak jak dla wielu, tylko formalność. "Ma to aspekt tylko duchowy, etyczny, ideologiczny i rodzinny, natomiast nie instytucjonalny jako taki, ponieważ z instytucją w dzisiejszych czasach wiele osób jednak polemizuje nie bez powodu" - stwierdziła. Wyjaśniła, że dzisiaj z instytucją Kościoła wiążą się "rozmaite wydarzenia, rozmaite polemiki ideologiczne".

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki tworzą od lata szczęśliwą parę. Jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" pokazała w 10. rocznicę ich małżeństwa na Instagramie zdjęcia z ceremonii. "Najpiękniejsze i najszczęśliwsze, co mogło się zdarzyć" - napisała. Para razem wychowuje 8-letnią córkę, której nadali imiona imiona Alikia Ilia. Skrzynecka wcześniej była żoną policjanta Zbigniewa Urbańskiego. Po rozstaniu z pierwszym mężem uzyskała kościelne unieważnienie ślubu - gwiazda musiała na to czekać 8 lat.

Obraz
© ONS.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta