ModaKatarzyna Tusk delektuje się kawą w modnej knajpce. Fanki dopytują o marynarkę

Katarzyna Tusk delektuje się kawą w modnej knajpce. Fanki dopytują o marynarkę

Katarzyna Tusk w Charlotte
Katarzyna Tusk w Charlotte
Źródło zdjęć: © ONS
Dominika Czerniszewska
19.09.2020 11:50, aktualizacja: 01.03.2022 13:55

Katarzyna Tusk pokazała, jak spędza czas wolny. Przy okazji możemy podejrzeć jej stylizację na jesień 2020. Marynarka już wywołała poruszenie wśród internautek.

Katarzyna Tusk jako blogerka modowa na profilach w mediach społecznościowych prezentuje już jesienne stylizacje. Tym razem uwagę internautek przykuła jej marynarka.

Katarzyna Tusk w marynarce na jesień 2020

I choć na najnowszym zdjęciu widzimy tylko skrawek wełnianej marynarki, fanki od razu zaczęły ją dopytywać, kiedy będzie dostępna. "Co to za marynarka/płaszcz? Przejrzałam niezwłocznie stronę MLE, ale nie widzę jej tam. Uwielbiam twoje zdjęcia i spokój z nich płynący" - napisała jedna z nich.

Blogerka od razu ruszyła z pomocą. Napisała, że będzie dostępna dopiero w październiku. Także nie możemy jeszcze sprawdzić, ile kosztuje. W nadchodzącym sezonie klasyczne szare, czarne i białe marynarki oraz płaszcze znów będą modne. Katarzyna Tusk od lat kieruje się sformułowaniem: "w klasyce siła". Także i na jesień 2020 przygotowała perełki modowe dla internautek. W końcu minimalizm uznawany jest za ponadczasowy.

Katarzyna Tusk w Charlotte

Internautki zwróciły również uwagę na jedwabną gumkę, którą ma na nadgarstku oraz okulary. Tutaj każdy szczegół jest estetyczny i odpowiednio dobrany. W takim towarzystwie miłośniczka ładnych rzeczy piła kawę w jednej z najmodniejszych knajpek. I to nie w Sopocie, a w Warszawie. Charlotte słynie z pieczywa, które przygotowywane jest na podstawie tradycyjnej francuskiej receptury, konfitur, czekolady kawy i wina.

Jedna z obserwatorek jej profilu zapytała się, dlaczego, "sopocianka, tak epatuje się Warszawą". Tusk nie skomentowała tego, ale faktycznie jeśli tylko jest w stolicy, publikuje zdjęcia z Charlotte. Czyżby knajpka była jej ulubionym miejscem na mapie Warszawy? Tego nie wiemy, ale widać, że blogerka stara się zrelaksować i odhaczyć modne miejscówki. I to w jakim stylu!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także