Trwa ładowanie...

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z dzieckiem. Cena wózka zaskakuje

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski niedawno zostali rodzicami. Chociaż para długo ukrywała błogosławiony stan aktorki, teraz dumnie chodzą na wspólne spacery.

Share
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z dzieckiem. Cena wózka zaskakuje
Źródło: ONS.pl
d9ut86w

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami 9 września. Na świat przyszła ich córka. Chociaż para otwarcie mówiła, że ich marzeniem jest posiadanie dzieci, długo milczeli na temat ciąży. Potwierdzili to oficjalnie dopiero podczas pokazu mody w programie "Top model". Gdzie na wybiegu pojawiła się Katarzyna Warnke z ciążowym brzuchem.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką

Niedawno para była widziana podczas rodzinnego spaceru. Młodzi rodzice postanowili skorzystać z pięknej pogody i wybrali się na przechadzkę z córką. Dziewczynka była w pięknym wózku w kolorze pastelowego fioletu. Za podobny wózek wraz z gondolką trzeba zapłacić około 2900 złotych.

Wózki dzieci polskich gwiazd

Nie jest to rekordowa cena, jaką gwiazdy przeznaczyły na wózki dla swoich pociech. Natalia Klimas na wózek dla swojego dziecka przeznaczyła 5 tysięcy złotych. Podobną kwotę wydała Anna Lewandowska. Rekord ustanowiła jednak Izabela Janachowska, która zamówiła ręcznie wykonywany wózek, za który zapłaciła około 20 tys. złotych.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d9ut86w

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

d9ut86w

Podziel się opinią

Share
d9ut86w
d9ut86w