Trwa ładowanie...
d1wxgib

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z dzieckiem. Cena wózka zaskakuje

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski niedawno zostali rodzicami. Chociaż para długo ukrywała błogosławiony stan aktorki, teraz dumnie chodzą na wspólne spacery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką (ONS.pl)
d1wxgib

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami 9 września. Na świat przyszła ich córka. Chociaż para otwarcie mówiła, że ich marzeniem jest posiadanie dzieci, długo milczeli na temat ciąży. Potwierdzili to oficjalnie dopiero podczas pokazu mody w programie "Top model". Gdzie na wybiegu pojawiła się Katarzyna Warnke z ciążowym brzuchem.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką

Niedawno para była widziana podczas rodzinnego spaceru. Młodzi rodzice postanowili skorzystać z pięknej pogody i wybrali się na przechadzkę z córką. Dziewczynka była w pięknym wózku w kolorze pastelowego fioletu. Za podobny wózek wraz z gondolką trzeba zapłacić około 2900 złotych.

d1wxgib

Wózki dzieci polskich gwiazd

Nie jest to rekordowa cena, jaką gwiazdy przeznaczyły na wózki dla swoich pociech. Natalia Klimas na wózek dla swojego dziecka przeznaczyła 5 tysięcy złotych. Podobną kwotę wydała Anna Lewandowska. Rekord ustanowiła jednak Izabela Janachowska, która zamówiła ręcznie wykonywany wózek, za który zapłaciła około 20 tys. złotych.

   Materiały prasowe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1wxgib

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

d1wxgib

Podziel się opinią

Share

d1wxgib

d1wxgib