GwiazdyKatarzyna Warnke o scenie seksu z Patrykiem Pniewskim. Powiedziała, co mu szepnęła

Katarzyna Warnke o scenie seksu z Patrykiem Pniewskim. Powiedziała, co mu szepnęła

Katarzyna Warnke o scenie seksu z Patrykiem Pniewskim. Powiedziała, co mu szepnęła
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz
14.03.2019 14:52, aktualizacja: 19.03.2019 07:34

Katarzyna Warnke i Patryk Pniewski odegrali scenę zbliżenia w filmie "Kobiety Mafii 2". Młody aktor ostatnio komplementował starszą koleżankę. Ona ujawniła zaś, co powiedziała mu na ucho w trakcie tej sceny.

Od kilku tygodni na ekranach kin można oglądać najnowsze dzieło Patryka Vegi. W "Kobietach Mafii 2" grają m.in. Katarzyna Warnke i Patryk Pniewski. Ich bohaterów połączyło gorące uczucie, które konsumują w jednej ze scen.

– Mieliśmy z Kasią Warnke taką romantyczną scenę, w której uprawiamy seks – ja jako osoba niepełnosprawna, Kasia jako "Spuchnięta Anka" – mówił Patryk Pniewski portalowi "Party.pl", nie szczędząc Warnke komplementów.

27-letni aktor stwierdził, że 41-latka to świetna aktorka. Jej sposób bycia również przypadł mu do gustu. – Jest sensualną i pociągającą kobietą. Ma cudowną osobowość, dobre serce i faktycznie czułem się zaopiekowany – dodał.

Filmowa "Spuchnięta Anka" również jest wdzięczna Pniewskiemu za współpracę. W rozmowie dla "Party.pl" powiedziała, że był bardzo przejęty sceną seksu. Chciała pomóc 27-latkowi, znając oczekiwania Vegi. – W pewnym momencie szepnęłam mu do ucha: "Super masz stan. Świetny. To jest właśnie stan tej postaci" – wyjawiła aktorka.

Warnke dodała, że historia, którą mieli do zagrania z Pniewskim, bardzo ich do siebie zbliżyła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl