GwiazdyKatarzyna Warnke w basenie. Aktorka pokazała ujęcie spod wody

Katarzyna Warnke w basenie. Aktorka pokazała ujęcie spod wody

Katarzyna Warnke dba o formę
Katarzyna Warnke dba o formę
Klaudia Stabach

18.07.2020 12:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Warnke jest obecnie szczęśliwą mamą, ale jednocześnie znajduje czas na relaks i swoje ulubione aktywności. Ostatnio wybrała się na basen.

Katarzyna Warnke należy do grona gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Co prawda aktorka unika pokazywania swojego dziecka, ale za to chętnie publikuje swoje fotografie.

Katarzyna Warnke w basenie

Tuż po porodzie aktorka nie ukrywała, że było jej ciężko oswoić się z nową sytuacją i podkreślała, że jeszcze przyjdzie czas na powrót do formy, a na początku najważniejsze jest dla niej, aby odnaleźć się w roli matki i jak najlepiej opiekować dzieckiem.

Od tamtego momentu minęło już kilka miesięcy, a Katarzyna Warnke znowu może pochwalić się zgrabną sylwetką. Najlepszym dowodem na to jest jej ostatnie zdjęcie zrobione w basenie. A konkretnie pod wodą. Na basen aktorka wybrała gładki kremowy jednoczęściowy strój kąpielowy, który podkreśla talię.

Pływanie to jeden z najlepszych sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale również i wymodelowanie ciała, dlatego pochwalamy tę formę aktywności.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)