Blisko ludziKate Middleton odciąga uwagę od Meghan Markle. "Kradnie jej blask"

Kate Middleton odciąga uwagę od Meghan Markle. "Kradnie jej blask"

Kate Middleton odciąga uwagę od Meghan Markle. "Kradnie jej blask"
Źródło zdjęć: © Getty Images
18.12.2019 12:08, aktualizacja: 18.12.2019 12:39

Meghan Markle i książę Harry odpoczywają właśnie od królewskich obowiązków, co ma być całkiem na rękę żonie księcia Williama, Kate Middleton. "Kate skradła Meghan blask" – donoszą brytyjskie media, a nawet piszą o "złamanym sercu" księżnej Sussex.

Meghan i Harry robią 6-tygodniową przerwę od publicznych wystąpień. Ostatnie miesiące nie były dla nich łatwe. Po głośnym dokumencie "Harry & Meghan: An African Journey" para nie zaskarbiła sympatii Brytyjczyków. Nie pomogło również to, że Harry pozwał jeden z brytyjskich tabloidów za publikację prywatnego listu Meghan do jej ojca oraz ogólne krytykowanie jego żony. Okazuje się, że na ich nieobecności zyskują… Kate i William.

Księżna Kate znów konkuruje z Meghan o względy Brytyjczyków

Choć najpierw w blasku fleszy stali Meghan i Harry, teraz przyszła kolej na drugą książęcą parę – Williama i Kate. Książę i księżna Cambridge wystąpili w dokumencie "A Berry Royal Christmas", a reakcje sympatyków rodziny królewskiej są niezwykle entuzjastyczne. W przeciwieństwie do tych, które pojawiły się po publikacji dokumentu Sussexów.

Jak podaje brytyjski "Daily Express", Brytyjczycy są zachwyceni wystąpieniem Kate i Williama, a media społecznościowe są zalewane pozytywnymi komentarzami dotyczącymi dokumentu. Media piszą nawet o "złamanym sercu" Meghan.

"Ciepło, szczęście, miłość, szacunek dla drugiego człowieka" – tymi określeniami opisywana jest rodzina Williama. "I tak się tworzy dokumenty o rodzinie królewskiej" – napisał jeden z użytkowników Twittera, dając prztyczka w nos Meghan i jej mężowi.

W dokumencie Meghan i Harry’ego księżna opowiadała, jak trudne jest dla niej życie pod okiem fotoreporterów. Wygląda jednak na to, że nie ma się czego obawiać – Brytyjczycy kochają Kate i to ją chcą oglądać w blasku fleszy.

Źródło: "Daily Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl