GwiazdyKate Middleton pojawiła się publicznie. Wsparła lokalne centrum ogrodnicze

Kate Middleton pojawiła się publicznie. Wsparła lokalne centrum ogrodnicze

Kate Middleton pojawiła się publicznie. Wsparła lokalne centrum ogrodnicze
Źródło zdjęć: © Getty Images
Aleksandra Kisiel

20.06.2020 10:42, aktual.: 20.06.2020 11:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kate Middleton po raz pierwszy od 18 marca pokazała się publicznie. Księżna Catherine zdecydowała się na odwiedziny w lokalnym centrum ogrodniczym. Rozmawiając z właścicielami zdradziła, co w czasie pandemii porabiały jej dzieci.

Kate Middleton przez ostatnie 3 miesiące nie pojawiała się publicznie. Odkąd w Wielkiej Brytanii wprowadzono izolację spowodowaną koronawirusem, księżna wraz z rodziną spędzała czas w Anmer Hall.

18 czerwca brytyjski rząd zaczął łagodzić restrykcje. Przedsiębiorstwa wznowiły pracę, ponownie otworzyły się małe i duże sklepy. Rodzina królewska również wznowiła swoją aktywność, choć powrót do dawnego kalendarza spotkań przez długi czas nie będzie możliwy.

Kate Middleton i książę William wspierają lokalne biznesy

W piątek, 19 czerwca księżna Catherine wybrała się na spontaniczne zakupy w sklepie ogrodniczym Fakenham Garden Centre w Norfolk, niedaleko Anmer Hall. Była sama. Dzieci, zapewne ze względów bezpieczeństwa, zostały w domu, zaś książę William odwiedział w tym samym czasie piekarnię Smiths the Bakers w King’s Lynn. Piekarnia o 50-letniej tradycji była nieczynna przez 11 tygodni, więc reklama, jaką zrobił jej książę William swoimi odwiedzinami, z pewnością pomoże właścicielom stanąć na nogi.

Obraz
© Getty Images

Podczas gdy William opowiadał o kulinarnych wyczynach swoich dzieci w czasie wizyty w piekarni, Kate Middleton zdradziła, że George, Charlotte i Louis posiali własne warzywa w domowym ogródku i ze szczególną fascynacją obserwowali, jak wzrastały krzaczki pomidorów. Księżna wyglądała promiennie, a luźny, niezobowiązujący strój nadawał wizycie nieformalnego charakteru.

Obraz
© East News
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także