Trwa ładowanie...

Kate Middleton zrobiła zdjęcia synowi. Wiele mówią o ich relacji

Księżna Kate jest szczęśliwą matką trójki dzieci. Jest także fotografem-amatorem i uwielbia robić zdjęcia swoim pociechom. Niedawno opublikowano zdjęcia księcia Jerzego zrobione właśnie przez Kate z okazji jego urodzin.
Share
Książę Jerzy i księżna Kate na wydarzeniu w Kanadzie
Książę Jerzy i księżna Kate na wydarzeniu w KanadzieŹródło: Getty Images
d384777

Księżna Kate z dziećmi

Księżna Kate jest często widywana ze swoimi dziećmi. Razem z mężem, księciem Williamem, zdecydowali się wychować je na tyle normalnie, na ile jest to możliwe, biorąc pod uwagę to, jak sławna jest ich rodzina.

Księżna Kate często sama robi zdjęcia swoim dzieciom, dzięki czemu możemy zobaczyć życie rodziny królewskiej "zza kulis". Fotografie dzieci Kate i Williama są bardzo naturalne, a cała trójka często się na nich uśmiecha.

d384777

Książę Jerzy skończył 6 lat

Z okazji urodzin Jerzego na oficjalnym profilu Williama i Kate na Instagramie opublikowano kilka zdjęć. Judi James, ekspertka od mowy ciała, powiedziała w rozmowie z "Daily Express", co mówią o relacji syna z matką i charakterze księcia.

- Śmiech wygląda, jakby był naturalny, a nie wymuszony. T-shirt, który ma książę, podkreśla, że choć ma tytuł, to jest takim samym chłopcem jak inni - przyznaje James. Dodaje, że widać, iż pomimo królewskiego wychowania, książę niczym się nie różni od reszty dzieci.

- Odrzucając głowę do tyłu i śmiejąc się lub chichocząc w niekontrolowany sposób, z szeroko otwartymi ustami, pokazuje naprawdę zabawną stronę małego chłopca, który pewnego dnia zostanie królem - wyjaśnia ekspert.

d384777

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d384777

Podziel się opinią

Share
d384777
d384777