Blisko ludziKaty Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami. Jest reakcja byłej żony aktora

Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami. Jest reakcja byłej żony aktora

Katy Perry urodziła
Katy Perry urodziła
Źródło zdjęć: © ONS
27.08.2020 17:36, aktualizacja: 01.03.2022 13:45

"Witaj na świecie Daisy Dove Bloom" – napisał na swoim profilu na Instagramie Orlando Bloom. Była żona aktora Miranda Kerr była jedną z pierwszych osób, które zareagowały na tę nowinę.

Katy Perry i Orlando Bloom tworzą szczęśliwą rodzinę patchworkową. Była żona aktora, Miranda Kerr rozumie, jak ważny jest kontakt syna z ojcem i dlatego nie ogranicza byłego męża ani jego narzeczonej, a stara się utrzymać przyjazne relacje. Powtarza, że to Flynn jest priorytetem.

Katy Perry urodziła. Miranda Kerr zareagowała na wiadomość

Teraz do szczęśliwej gromadki dołączyła Daisy Dove Bloom. Katy Perry i Orlando Bloom pochwalili się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Najpierw za pośrednictwem UNICEF, gdzie pełnią funkcję Ambasadorów Dobrej Woli. Kerr jako jedna z pierwszych osób zareagował na wiadomość. Polubiła zdjęcie, które opublikowali.

"Flynn nie mógłby być bardziej podekscytowany, czekając, aż jego siostra przyjdzie na świat. Ma dwóch braci ze strony Mirandy, więc chociaż okoliczności są niezwykłe, to niesamowity czas dla nas" – mówił wcześniej Orlando Bloom w rozmowie z "HELLO Magazine".

Teraz para "rozpływa się nad cudem bezpiecznych narodzin córeczki", a 9-letni syn aktora z niecierpliwością czeka, aż pozna nową członkinię rodziny.

Źródło artykułu:WP Kobieta