Blisko ludziKayah o byłym mężu. Nie miała oporów, by zrobić selfie z jego nową ukochaną

Kayah o byłym mężu. Nie miała oporów, by zrobić selfie z jego nową ukochaną

Kayah o byłym mężu
Kayah o byłym mężu
Źródło zdjęć: © ONS
24.06.2020 09:11

Kayah w dzień ojca pokazała zdjęcie, na którym pozuje z Rinke Rooyensem. Okazuje się, że para żyje w bardzo dobrych stosunkach.

Kayah poznała Rinke Rooyensa podczas nagrań do programu "To było grane". Para wzięła ślub w 1998, a po kilku miesiącach na świat przyszedł ich syn Roch. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, bo po 12 latach para wzięła rozwód.

Kayah przyjaźni się z byłym mężem

Okazuje się, że piosenkarka nadal żyje w dobrych stosunkach z byłym. Potwierdza to zdjęcie, które opublikowała artystka w Dzień Ojca na swoim profilu na Instagramie. Na fotografii widzimy uśmiechniętą Kayah w eleganckiej, czarnej sukience, u boku dawnego ukochanego.

"Ojciec mojego Dziecka! Bez jego troski, opieki i poświęcenia, płyta 'Kayah i Bregović' nie miałaby szansy ukazać się w 1999 roku! Wszyscy fani tej płyty, brawa dla Rinke!!! No i oczywiście wielkie całusy dla wszystkich Super tatusiów, którzy są zawsze wsparciem dla swoich dzieci! Dużo miłości – podpisała zdjęcie Kayah.

Co, ciekawe Kayah opublikowała na swoim InstaStory również wspólne selfie, które zrobiła z obecną partnerką Rinke Rooyensa – Joanna Przytakiewicz. Musimy przyznać, że piosenkarka udowodniła, że doskonale wie, na czym polega rozstanie z klasą.

Kayah i Joanna Przetakiewicz
Kayah i Joanna Przetakiewicz© www.instagram.com, kayah_official
Źródło artykułu:WP Kobieta